Sokol Teplýšovice – Ratboř 2:0
Domácí měli raketový nástup a hned ve druhé minutě Drahota v samostatné akci nastřelil gólmanovy nohy. Na druhé straně se v brance domácích vytáhl Vejvoda. V 19. minutě po Kyselkově centru se prosadil Chomát a střelou podél brankáře otevřel skóre. V závěru poločasu Drahota zacinkal na břevno a Kukač na tyč. Po změně stran zvýšil Podhorský střelou k tyči a stanovil konečný výsledek.
„Utkání jsme měli rozhodnout hned ze začátku, jenže jsme několik šancí nevyužili a pak nastalo až do konce trápení. Mužstvo musím nakonec pochválit, že dřelo do poslední chvíle a šlo za svým cílem,“ uvedl trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: 19. Chomát, 47. Podhorský. Rozhodčí: Paukner. ŽK: Dřízal/0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Sokol Teplýšovice: Vejvoda – J. Dřízal, Chomát, Kyselka, Drahota – Nerad (73. Bartůšek), Hušbauer, Kukač, D. Podhorský – Mládek (73. Škvor), Král (85. Beneš). ⋌