Teplýšovice - Říčany 2:1

Po oboustranném zastřelování se jako první trefili do sítě domácí. Podhorský si pohrál s obráncem, k míči se dostal Škvor a z deseti metrů ho po zemi poslal za záda hostujícího gólmana. O chvíli později vypálil Podhorský tvrdě na bránu, ale gólman jeho střelu vytáhl na tyč. V závěru poločasu Kukač těsně minul bránu. V 57. minutě se po chybě domácí obrany říčanský Vilhelm dostal před šestnáctkou k míči a střelou po zemi vyrovnal. Deset minut před koncem Škvor zatáhl míč k velkému vápnu, přihrál Tůmovi a ten parádní střelou přes celou bránu zajistil domácím tři body.

"Opět jsme nevyužili tři čtyři stoprocentní šance a málem jsme na to doplatili. Měli jsme však po vítězství větší vůli. Bylo to nakonec vydřené vítězství," přiznal sebekriticky teplýšovický lodivod Petr Chomát.

Branky: 21. Škvor, L. Tůma - 57. Vilhelm. Rozhodčí: Paukner. Poločas: 1:0. ŽK: Mládek, Kukač - Vilhelm, Dobrý. Diváci: 80. Sokol Teplýšovice: Kladiva - Drahota, Kyselka, Mládek, Škvor - Podhorský, Kukač, Nerad, Ottl - Král (74. L. Tůma), Šetek (18. Boťa).