Louňovice - Teplýšovice 1:1

Domácí se dostali do vedení v 10. minutě nechytatelnou střelou z pětadvaceti metrů. "Zbytečná ztráta míče v rozehrávce," konstatoval teplýšovický trenér Jan Mičík s tím, že jinak byl s hrou svých hráčů spokojen. Na začátku druhé půle se přiostřilo a podle hostujícího lodivoda měl rozhodčí řídit utkání rázněji. "To byl trapas ze strany hlavního arbitra. V některých momentech už šlo o život. Nestěžuji si, bylo to oboustranné," říká Mičík a na adresu svých svěřenců dodává: "Z osmi žlutých karet jsme obdrželi šest za "kecání" a to nesnáším. Musíme si to v týdnu vyříkat."

Po čtvrthodině se na hřišti vášně zklidnily. Hosté vzali zbytek utkání do své režie a v 75. minutě se konečně dočkali. Po akci Starosty vyrovnal Kukač. Ten mohl v 88. minutě strhnout vítězství na svou stranu, ale domácí gólman vytáhl zázračný zákrok.

Branka hostů: 75. Kukač. ŽK: 3/8. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Sokol Teplýšovice: Kladiva - Dřízal, Ottl, Zelenka, Škvor - D. Podhorský, Kukač, M. Podhorský (80. Mládek), Nerad - Doležal, Starosta.