Sokol Teplýšovice - Říčany 2:1

Domácí měli rychlý nástup. Hned v první minutě po rohovém kopu si na bližší tyči nejvýše naskočil Podhorský - 1:0. Za čtvrt hodiny Vaňous z pětadvaceti metrů z trestného kopu napnul síť podruhé. Na 3:0 mohl zvýšit Ottl z penalty za faul na pronikajícího Vaňouse, ale nastřelil pouze tyč. Ve druhém poločase se karta obrátila, hosté hned na jeho začátku naopak penaltu proměnili a snažili se o vyrovnání. Mezi 75. a 80. minutou mohl domácí Kukač o výsledku rozhodnout, když šel sám na říčanského gólmana, ale bez úspěchu. Utkání tak bylo dramatické až do samého závěru.

"V první půli se opakovala dobrá hra z předchozích tří zápasů. Místo toho, abychom ale do poločasu vedli 3:0, když Ottl nedal penaltu, po změně stran jsme se nakonec strachovali o vítězství, i když jsme měli spoustu možností rozhodnout dříve," uvedl lodivod Teplýšovic Jan Mičík.

Branky: 1. Podhorský, 17. Vaňous - 49. Vilhelm (PK). Rozhodčí: Salač. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Sokol Teplýšovice: Fajfrlík - Drahota, Škvor, Chomát, Ottl - Podhorský (90. Král), Nerad, Kukač, Starosta (75. Dovalil) - Doležal, Vaňous (65. Mládek),