Teplýšovice 0

Uhl. Janovice 0

Domácí měli v utkání dvě obrovské šance. Nejprve v první půli Orsák neuspěl proti hostujícímu gólmanu Vernerovi, který nohou vystihl směr střely. Po změně stranse neprosadilani Škvor, když z pár kroků netrefil zívající bránu.
"Do zápasu jsme nastupovali bez pěti hráčů základní sestavy a vlastně bez jediného útočníka. Přesto jsme si stanovili způsob hry, kterým jsme se v zápase chtěli prezentovat. Chtěli jsme být trpěliví, hrát na nulu a čekat na svoji šanci. Což se nám podařilo, soupeře jsme prakticky do šancí nepustili. My jsme měli dvě stoprocentní šance, bohužel jsme je nedali. Ztráta doma bolí, ale jsem potěšen tím, že kluci dodrželi to, co jsme si řekli. Doufám, a dnes snad se mi to potvrdilo, že kluci pochopili, že bez bojovnosti se fotbal hrát nedá. Mrzí mě, kvůli nim, že nebyli odměněni třemi body,“ zhodnotil zápas trenér Teplýšovic Ivan Suchomel.


Rozhodčí: Štefan. ŽK: Koblasa, Boťa, Bálek – Vedral, Jícha, Uher, V. Svoboda, M. Svoboda. Diváci: 100. Sokol Teplýšovice: Fillip – Ottl, Mládek, Boťa, Nerad – Starosta, Mrha, Koblasa (80. Man) – Škvor – Orsák, Bálek.