Dokonalý obrat

Praha/ Na umělé trávě v Horních Měcholupech se fotbalistům Sokola Teplýšovice poslední přípravný zápas před nadcházející jarní částí sezony I. A třídy proti MFK Dobříš (krajský přebor) podařil a díky smršti tří branek otočili výsledek na svou stranu.

8.3.2008

Stanislav Škvor vstřelil proti Dobříši dva góly a trenér Suchomel na jeho střelecké schopnosti bude na jaře určitě spoléhat.Foto: Ilustrační foto: Lukáš Suchý

SOKOL TEPLÝŠOVICE 4
MFK DOBŘÍŠ 3

Úvod vyšel Teplýšovicím, když akci Podhorského zakončil Vaňous střelou po zemi k tyči. Hosté se snažili vyrovnat, ale Karas a Sbíral se mezi brankové tyče netrefili. Podařilo se to až těsně před poločasem Sbíralovi z pokutového kopu. Začátek druhé půle Teplýšovice zaspaly a po střelách Petáka a Řechky inkasovaly dva góly, a to ještě Fillip zlikvidoval Karasovi sólo. Dobříš jakoby se vedením ukolébala, čehož Teplýšovičtí dokonale využili k obratu. Nejprve se po Orsákově přiťuknutí trefil ze šestnáctky Škvor, poté po Podhorského dlouhém autu vyrovnal skluzem Bálek a definitivní obrat měla na svědomí kombinace Bálka, Podhorského a zakončujícího Škvora.

„Opět jsme nebyli kompletní, Přesto v jaké sestavě jsme nastoupili v prvním poločase, bychom měli vyběhnout i v mistrovském utkání, i když malé změny nevylučuju. V první půli jsme hráli dobře, měli jsme převahu i šance a dostali gól z penalty. Po vystřídání jsme ve druhé půli trochu zaspali a dostali dva góly. Potom jsme zase zabrali a třemi pěknými góly otočili zápas ve svůj prospěch. Ve hře byly nesrovnalosti, ale výkon mě potěšil, i to, že jsme soupeře přehráli fyzicky,“ zhodnotil generálku asistent trenéra Teplýšovic Milan Ottl.

Branky: 75. a 84. Škvor, 9. Vaňous, 80. Bálek – 40. Sbíral (pen.), 57. Peták, 65. Řechka. Poločas: 1:1.

Teplýšovice: Fillip – Nerad, Ottl, Mládek, Bartoš (46. Mrha) – Škvor, Koblasa, Bálek, Orsák – Vaňous (46. Man), Podhorský.

První jarní mistrovské utkání sehrají fotbalisté Teplýšovic v neděli od 14:30 na hřišti v Sokolči