DOLNÍ MĚCHOLUPY3
SOKOL TEPLÝŠOVICE2


Úvod zápasu vyšel lépe Teplýšovickým, kteří byli aktivní, ale Koblasa, Podhorský a dvakrát nová akvizice Kilián se z dobrých pozic netrefili mezi tyče. To se naopak povedlo měcholupskému Birmovi, který v 9. minutě po chybě v zadních řadách Teplýšovic přehodil Kondráta. Mohlo být ještě hůře, ale Kondrát střelu z malého vápna vyrazil na roh. Těsně před poločasem se uvolnil Podhorský a podél gólmana konečně rozvlnil síť.
Po přestávce teplýšovická obrana opět hrubě chybovala, čehož Šmejkal využil. Ottl ale o chvíli později z trestného kopu po zemi k tyči opět srovnal stav. Ten však nevydržel, protože se stejný počinek povedl na druhé straně Birmovi, který precizně provedený trestňák poslal do šibenice bezmocného Filipa. Závěrečný tlak Teplýšovicím vyrovnání nepřinesl.
„Hra nebyla tak špatná, jak napovídá výsledek a v našem herním projevu bylo patrné zlepšení. Rozhodně jsme v zápase byli aktivnějším a nebezpečnějším mužstvem, a to je pro daleko důležitější zjištění, než výsledek,“ nedělal velkou vědu z prohry trenér Teplýšovic Ivan Suchomel a dodal k nově zkoušenému útočníkovi Petru Kiliánovi: „O příchodu jednáme s Olbramovicemi a přál bych si, aby u nás působil.“
Branky: 9. a 61. Birma, 55. Šmejkal – 39. Podhorský, 59. Ottl. Poločas: 1:1. Teplýšovice: Kondrát (46. Filip) – Mládek, Ottl, Chomát, Nerad – Orsák, Mrha, Vosička (46. Bálek), Koblasa – Kilián, Podhorský.