Tuchoraz - Trhový Štěpánov 5:2

V poklidném zápase se do první šance dostal Štěpánovský Gabko, ale domácí gólman zúžil střelecký úhel a jeho střelu vytěsnil. Domácí hrozili dlouhými nakopávanými míči za obranu a nebezpečnými stardadkami. Jeden únik se povedl hned z protiútoku a autorem branky byl Vostrovský, který dorazil vyražený míč gólmanem Vejvodou. Vzápětí Vejvoda dvakrát musel prokázat svoje umění, když nejprve zlikvidoval sólo Kadeřábka a poté fantasticky vyrazil hlavičku Vostrovského. Na druhé straně promarnil nájezd Hyský pouze střelou do tyče a po brankové čáře k druhé a ven. Ve 24. minutě se hosté dočkali. Vobecký vystřelil, gólman míč vyrazil k Rytinovi, ten si na penaltě dovolil ještě kličku obránci a bombou doprostřed brány vyrovnal. Domácí pak během dvou minut přidali dvě branky a v samém závěru gólman Vejvoda dvakrát hasil další požár.

Po změně stran mohl Hyský zdramatizovat utkání, ale jeho střela trefila pouze dobře stojícího brankáře. V 56. minutě zvýšil Pazderac hlavou na 4:1, když Vejvoda kontroloval míč, který směřoval mimo tyče, ale ten se od drnu vrátil zpět do brány. Za tři minutu Janoušek vyslal dlouhým pasem Rytinu, ten obešel tři protihráče a předložil Gabkovi míč na malý čtverec, pro kterého nebyl problém vsítit do prázdné brány. Brankový účet dokončil domácí kapitán Černý střelou k tyči.

Branky: 37. a 56. Pazderec, 8. Vostrovský, 35. Fialka, 67. Černý - 24. Rytina, 59. Gabko. Rozhodčí: Mansour - Jeník, Železný. ŽK: Prokeš/Sviták. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Trhový Štěpánov: Vejvoda - Sviták, Janoušek, Jakoubek, Fruhauf - Smutný, Vobecký, Rytina, Klaus (60. Červeňák) - Gabko, Hyský.