Štěpánovští na soupeře nestačili

Trhový Štěpánov/ V utkání I. B třídy se domácím nedařilo a po nemastném, neslaném výkonu přnechali všechny body Jesenici.

9.11.2008

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

Trhový Štěpánov - Jesenice 1:3

Vedení se ujali hosté, ale domácí brzy vyrovnali, když unikající Moravec byl faulován ve vápně. Penaltu s přehledem proměnil Čapek. Štěpánovské branka zvedla a měli několik šancí, které ovšem nedali. Naopak hosté přečkali nápor a ve 32. minutě udeřili - 1:2. Třetí branku vstřelila Jesenice v 70. minutě.

"Začali jsme dobře, ale zase po hrubé chybě jsme brzy prohrávali. Pak vyrovnal Čapek z penalty a Martin Jakoubek, Čapek a Provazník měli gól na kopačkách. Mezi 20. a 30. minutou se lámal chleba. Kdybychom nějaký vstřelili, věřil bych, že aspoň bod si odnesem. Bohužel jsme branku inkasovali my a ve druhé části jsme se už na nic nezmohli. Hráli jsme po vápno, chyběl pohyb, bez nápadu. Máme spoustu marodů, už aby podzim skončil," smutnil trenér Trhového Štěpánova Jaroslav Jakoubek.

Branka domácích: 20. Čapek (PK). Rozhodčí: Kosina. ŽK: 2/3. Diváci: 75. Poločas: 1:2. Trhový Štěpánov: Vejvoda - Moravec, J. Jakoubek, Janoušek, J. Kopecký - Žovinec, Čapek, Štork, Provazník - M. Jakoubek (70. Kulík), Zajíček (50. Vobecký).

Autor: Petr Roubíček

9.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Do patra objektu Zeleného stromu už jezdí nová zdviž

Videosouhrn Deníku – pondělí 15. ledna 2018

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Tragédie u Horoměřic: Kolegové zakládají sbírku pro rodinu řidiče

Horoměřice - Kdo je viníkem dopravní nehody u Horoměřic, která si minulý pátek vyžádala tři oběti na životech? Na tuto otázku vyšetřovatelé odpověď zatím nenašli.

Ples v Sázavě byl ve znamení první republiky

Sázava /FOTOGALERIE/ - Reprezentační květinový ples města Sázavy se konal v sobotu 13. ledna. Návštěvníky plesu přivítala v sále Společenského domu krásná květinová výzdoba. Celá akce se nesla tematicky v duchu první republiky, a proto zde byla většina účastníků v dobových kostýmech.

KRÁTCE: Za stání auta v garáži řidič zaplatí nejméně devět tisíc za rok

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Žádné překvapení, říkají o volbách okresní politici

Benešovsko - Volby dopadly podle předpokladů, hodnotí výsledky uplynulého prvního kola prezidentských voleb starostové z Benešovska.