Rek vsítil dva vlastní góly

BENEŠOVSKO -Fotbalisté v okresním přeboru odehráli 18 kolo.

23.4.2007

V tomto případě přestavlcký Vlastislav Platil souboj s jírovickým Davidem Stibůrkem vyhrál.Foto: Lukáš Suchý

JÍROVICE 6
PŘESTAVLKY 2

V utkání průměrné úrovně a nepřesností domácí zaslouženě vysoko vyhráli.

Branky: Macháček 3, Stibůrek, Kulda, Němec – T. Mikulanda, J. Mikulanda. Rozhodčí: Černý. ŽK: 3/2. Diváků: 128. Poločas: 2:1. Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Koller, Stibůrek, Beneš – Němec, Macháček, Pokorný, Klepl – Matějovský Kulda. Střídali: Pěkný, Malknecht. Přestavlky: Jindřichovský - I. Novák, J. Mikulanda, Lapka, Tomíček - Kučera, T. Mikulanda, Torn, Platil - Brambora, Mrázek. Střídali: Strnad, Drazdík, L. Bursík.

VOTICE B 2
MARŠOVICE 2

Po průměrném prvním poločase se hosté po přestávce ujali vedení, ale vlastní brankou Dvořáka se o něj připravili. Bechyně opět převážil misky na stranu Maršovic, ale Šedivý srovnal na konečných 2:2.

Branky: vlastní, Šedivý – Dráb, Bechyně. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 1/2. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Votice B: Soukup - Dušátko, Šlejmar, Ledvinka, Pohan - Šach, Kolář, L. Budil, Jonszta – Šedivý, V. Budil. Střídal: Skála. Maršovice: M. Procházka – Řezníček, M. Hašek, Bechyně, Hrma – Hampešt, Dvořák, Dráb, Moulík – R. Hašek, Šetina. Střídali: Zderadička, T. Procházka.

MEZNO 4
TEPLÝŠOVICE B 3

Domáci sehráli poločas snů. V 18. minutě se nádherně trefil z 25 metrů Mládek, po chybné rozehrávce hostů zamířil ve 24. minutě do prázdné branky Dohnal a Říha v 27. minutě uzavřel poločasové skóre 3:0 dvojnásobným „angličanem“. Když důrazný P. Beran přidal v 54. minutě čtvrtý gól, hosté vypadali na ručník, ale opak byl pravdou. Domácí odpadli a soupeř Tůmou a dvakrát Starostou upravil v 78. minutě na 4:3, ale vyrovnat již nestačil.

Branky: Mládek, Dohnal, Říha, P. Beran - Starosta 2, Tůma. Rozhodčí: Irion. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Mezno: J. Beran - Prchlík, Lukáš Homola, Eliáš – Michálek, Novotný, Dohnal, Říha – P. Beran, Mládek, Němeček. Střídali: Barták, Ladislav Homola, Čichovský. Teplýšovice B: Tranta – Hruška, Škvor, Boťa, Ottl – Hora, Micka, Klabík, Mládek – Tůma, Starosta. Střídali: Hampl, Hasenkopf

ZDISLAVICE 3
MIŘETICE 2

V derby padl první gól ve 25. minutě, když po závaru hlavičkoval Nácovský do břevna a odražený míč ze šestnácky Bouček trefil přesně – 1:0. Hostům zlikvidoval všechny slibné šance gólman Klenot. Těsně před přestávkou nevyzrál Kubálek na gólmana Vacíka. Druhý poločas začal náporem Miřetic, kterým se podařilo v 65. minutě vyrovnat z úhlu Lhotákem – 1:1. V 73. minutě vypálil Pecháček a od obránce hostů Reka se míč odrazil do sítě – 2:1. „Nešťasník“ Rek o chvíli později poslal hlavou „malou domů“ do vlastní branky – 3:1. Poslední slovo měl v 88. minutě Karel Čáp z trestného kopu.

Branky: vlastní 2 (Rek), Bouček – Lhoták, K. Čáp. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 5/1. Diváků: 155. Poločas: 1:0. Zdislavice: Klenot - Bouček, Stojan, Jirka, Brýl - Kubálek, Müller, Sedlák, Kupsa - Kakos, Nácovský. Střídali: Pecháček, Pavelka, P. Žák. Miřetice: Vacík - Korejtko, Jankovský, Rek, Mašek – P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Semrád - Houdek, Fialka. Střídali: Jantač, Lang, Kamarýt.

VRCHOTOVY JANOVICE 1
STRUHAŘOV 1

Domácí Linhart v 15. minutě spálil velkou šanci a z protiútoku trestal Michal Kaňka – 0:1. Janovičtí měli sice déle míč na kopačkách, ale více nebezpeční byli hosté z protiútoků a „zahodili“ několik šancí. Po přestávce se hrálo pouze na branku Struhařova, ale Chlasták a Hampl z „loženek“ nevyrovnali. Až v 87. minutě vyskočil po rohu nejvýše Vokolek a hlavou srovnal na 1:1.

Branky: Vokolek – M. Kaňka. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 1/1. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Vrchotovy Janovice: Mrázek – Szekér, P. Hampl, J. Kadlec, Rouš – Kahoun, M. Dvořák, Chlasták, Sochůrek – Linhart, Vokolek. Střídali: Šach, Čedík. Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Z. Pessr, Semerád, Straka – Koblasa, Mareš, Kůstka, M. Kaňka – Pospíšil, J. Kaňka. Střídali: Božovský, Sysel, Čeněk.

OSTŘEDEK 1
DIVIŠOV 1

Lídr tabulky posílený o bývalého reprezentanta a současného trenéra B mužstva Slavie Praha Luboše Kozla, měl v prvním poločase několik velkých šancí, ale Babický a Pekárek je trestuhodně zahodili. Na druhé straně vykopl hlavičku Floriána z brankové čáry Štěpnička. Po přestávce se hra vyrovnala a Kozel dostal po trestném kopu a následné dorážce hosty do vedení. Poté se nechal zbytečně za zakopnutí míče vyloučit divišovský Langr, domácí se dostali do tlaku a Jan Kuželka po přihrávce Sahuly vyrovnal na konečných 1:1.

Branky: J. Kuželka – Kozel. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 2/3. ČK: Langer (D). Diváků: 100. Ostředek: Nerad – Zd. Sahula, Florián, Měchura, Škvor – P. Kuželka, Hanibal, T. Sahula, J. Kuželka – Zima, Vávra. Střídal: Tusjak. Divišov: Hanuš – Štěpnička, Adam, P. Bumbálek, Hlaváček – Marek, Kozel, Langer, Bejbl – Babický, Z. Pekárek. Střídali: M. Bumbálek, Nožka.

SEDLEC-PRČICE 1
BÍLKOVICE 0

Velká převaha domácích byla korunována jen jedním gólem.

Branka: J. Lukáš. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 2/0. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Sedlec–Prčice: Dařena - Hedvik, Dohnal, L. Pištěk, Polidar - Z. Pištěk, Bechyně, Drahota, J. Lukáš - M. Davídek, Müller. Střídali: Král, T. Davídek, M. Lukáš. Bílkovice: L. Šimánek – Janáček, Voříšek, Januš, Pohorský – P. Měchura, Obrlo, Komárek, Ptáček – Babka, Vašírovský. Střídali: A. Měchura, Filip, Málek.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Dopravu přes hostišovský kopec komplikuje nehoda tří aut

Středočeský kraj se prezentoval na veletrhu cestovního ruchu na Výstavišti v Pražských Holešovicích.  Mezi pozvanými hosty na krajském stánku nechyběla Gabriela Novotná a Lukáš Kvapil – oba známí účastí v Rallye Dakar.
114

Středočeši nabídli adrenalin pro každého i ten zprostředkovaný z Dakaru

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.

OBRAZEM: Otužilci si dali dostaveníčko v Sázavě

Sázava - Ani teplota pouhý jeden stupeň nad bodem mrazu neodradila příznivce zimního plavání od závodu, který se konal 17. února v tábořišti Pod vrbou v Sázavě.

Lvi zlomili Rytíře z přesilovek

Benešov /FOTOGALERIE/ - Poslední kolo základní části Krajské hokejové ligy přineslo okresní derby mezi HC Lev Benešov a HC Rytíři Vlašim. Zápas, který navštívilo 1500 diváků, pro sebe urvali favorizovaní Lvi, když Rytíře srazila na kolena nedisciplinovanost v první třetině (hlavně Vondráčkův pětiminutový trest), po které inkasovali tři branky v oslabení.