JÍROVICE 6
PŘESTAVLKY 2

V utkání průměrné úrovně a nepřesností domácí zaslouženě vysoko vyhráli.

Branky: Macháček 3, Stibůrek, Kulda, Němec – T. Mikulanda, J. Mikulanda. Rozhodčí: Černý. ŽK: 3/2. Diváků: 128. Poločas: 2:1. Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Koller, Stibůrek, Beneš – Němec, Macháček, Pokorný, Klepl – Matějovský Kulda. Střídali: Pěkný, Malknecht. Přestavlky: Jindřichovský - I. Novák, J. Mikulanda, Lapka, Tomíček - Kučera, T. Mikulanda, Torn, Platil - Brambora, Mrázek. Střídali: Strnad, Drazdík, L. Bursík.

VOTICE B 2
MARŠOVICE 2

Po průměrném prvním poločase se hosté po přestávce ujali vedení, ale vlastní brankou Dvořáka se o něj připravili. Bechyně opět převážil misky na stranu Maršovic, ale Šedivý srovnal na konečných 2:2.

Branky: vlastní, Šedivý – Dráb, Bechyně. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 1/2. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Votice B: Soukup - Dušátko, Šlejmar, Ledvinka, Pohan - Šach, Kolář, L. Budil, Jonszta – Šedivý, V. Budil. Střídal: Skála. Maršovice: M. Procházka – Řezníček, M. Hašek, Bechyně, Hrma – Hampešt, Dvořák, Dráb, Moulík – R. Hašek, Šetina. Střídali: Zderadička, T. Procházka.

MEZNO 4
TEPLÝŠOVICE B 3

Domáci sehráli poločas snů. V 18. minutě se nádherně trefil z 25 metrů Mládek, po chybné rozehrávce hostů zamířil ve 24. minutě do prázdné branky Dohnal a Říha v 27. minutě uzavřel poločasové skóre 3:0 dvojnásobným „angličanem“. Když důrazný P. Beran přidal v 54. minutě čtvrtý gól, hosté vypadali na ručník, ale opak byl pravdou. Domácí odpadli a soupeř Tůmou a dvakrát Starostou upravil v 78. minutě na 4:3, ale vyrovnat již nestačil.

Branky: Mládek, Dohnal, Říha, P. Beran - Starosta 2, Tůma. Rozhodčí: Irion. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Mezno: J. Beran - Prchlík, Lukáš Homola, Eliáš – Michálek, Novotný, Dohnal, Říha – P. Beran, Mládek, Němeček. Střídali: Barták, Ladislav Homola, Čichovský. Teplýšovice B: Tranta – Hruška, Škvor, Boťa, Ottl – Hora, Micka, Klabík, Mládek – Tůma, Starosta. Střídali: Hampl, Hasenkopf

ZDISLAVICE 3
MIŘETICE 2

V derby padl první gól ve 25. minutě, když po závaru hlavičkoval Nácovský do břevna a odražený míč ze šestnácky Bouček trefil přesně – 1:0. Hostům zlikvidoval všechny slibné šance gólman Klenot. Těsně před přestávkou nevyzrál Kubálek na gólmana Vacíka. Druhý poločas začal náporem Miřetic, kterým se podařilo v 65. minutě vyrovnat z úhlu Lhotákem – 1:1. V 73. minutě vypálil Pecháček a od obránce hostů Reka se míč odrazil do sítě – 2:1. „Nešťasník“ Rek o chvíli později poslal hlavou „malou domů“ do vlastní branky – 3:1. Poslední slovo měl v 88. minutě Karel Čáp z trestného kopu.

Branky: vlastní 2 (Rek), Bouček – Lhoták, K. Čáp. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 5/1. Diváků: 155. Poločas: 1:0. Zdislavice: Klenot - Bouček, Stojan, Jirka, Brýl - Kubálek, Müller, Sedlák, Kupsa - Kakos, Nácovský. Střídali: Pecháček, Pavelka, P. Žák. Miřetice: Vacík - Korejtko, Jankovský, Rek, Mašek – P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Semrád - Houdek, Fialka. Střídali: Jantač, Lang, Kamarýt.

VRCHOTOVY JANOVICE 1
STRUHAŘOV 1

Domácí Linhart v 15. minutě spálil velkou šanci a z protiútoku trestal Michal Kaňka – 0:1. Janovičtí měli sice déle míč na kopačkách, ale více nebezpeční byli hosté z protiútoků a „zahodili“ několik šancí. Po přestávce se hrálo pouze na branku Struhařova, ale Chlasták a Hampl z „loženek“ nevyrovnali. Až v 87. minutě vyskočil po rohu nejvýše Vokolek a hlavou srovnal na 1:1.

Branky: Vokolek – M. Kaňka. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 1/1. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Vrchotovy Janovice: Mrázek – Szekér, P. Hampl, J. Kadlec, Rouš – Kahoun, M. Dvořák, Chlasták, Sochůrek – Linhart, Vokolek. Střídali: Šach, Čedík. Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Z. Pessr, Semerád, Straka – Koblasa, Mareš, Kůstka, M. Kaňka – Pospíšil, J. Kaňka. Střídali: Božovský, Sysel, Čeněk.

OSTŘEDEK 1
DIVIŠOV 1

Lídr tabulky posílený o bývalého reprezentanta a současného trenéra B mužstva Slavie Praha Luboše Kozla, měl v prvním poločase několik velkých šancí, ale Babický a Pekárek je trestuhodně zahodili. Na druhé straně vykopl hlavičku Floriána z brankové čáry Štěpnička. Po přestávce se hra vyrovnala a Kozel dostal po trestném kopu a následné dorážce hosty do vedení. Poté se nechal zbytečně za zakopnutí míče vyloučit divišovský Langr, domácí se dostali do tlaku a Jan Kuželka po přihrávce Sahuly vyrovnal na konečných 1:1.

Branky: J. Kuželka – Kozel. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 2/3. ČK: Langer (D). Diváků: 100. Ostředek: Nerad – Zd. Sahula, Florián, Měchura, Škvor – P. Kuželka, Hanibal, T. Sahula, J. Kuželka – Zima, Vávra. Střídal: Tusjak. Divišov: Hanuš – Štěpnička, Adam, P. Bumbálek, Hlaváček – Marek, Kozel, Langer, Bejbl – Babický, Z. Pekárek. Střídali: M. Bumbálek, Nožka.

SEDLEC-PRČICE 1
BÍLKOVICE 0

Velká převaha domácích byla korunována jen jedním gólem.

Branka: J. Lukáš. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 2/0. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Sedlec–Prčice: Dařena - Hedvik, Dohnal, L. Pištěk, Polidar - Z. Pištěk, Bechyně, Drahota, J. Lukáš - M. Davídek, Müller. Střídali: Král, T. Davídek, M. Lukáš. Bílkovice: L. Šimánek – Janáček, Voříšek, Januš, Pohorský – P. Měchura, Obrlo, Komárek, Ptáček – Babka, Vašírovský. Střídali: A. Měchura, Filip, Málek.