Domácí pod taktovkou nového trenéra vyhráli

Sedlec-Prčice - Domácí, kteří hostili v prvním jarním kole I. B třídy Hostomice, si celkem v poklidu došli pro tři body

28.3.2010

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

Sedlec-Prčice - Hostomice 3:2

Zápas začali domácí tlakem. Ve 21. minutě se na pravé straně uvolnil Boubalík, předložil přesnou přihrávku před branku hostů a kanonýr Michal Davídek již neměl problém zavěsit - 1:0. O sedm minut později se stejný hráč prosadil podruhé z brejku po přihrávce Máry - 2:0. Domácí se vedením ukolébali, čehož hosté využili. Nejprve z trestného kopu nastřelili břevno a ve 38. minutě snížili Lysým.

Druhý poločas začal bojovně, čemuž také napomohla desetiminutová průtrž mračen. V 80. minutě vybojoval míč Bouška ve vápně Hostomic, přihrál Davídkovi, který dovršil hattrick. Hosté se však nevzdávali, ale stačili jen ve třetí minutě nastavení snížit Kubou po chybě brankáře Ryšavého na 3:2.

"Třicet minut jsme hráli velice dobře. Vedli jsme 2:0, další dvě šance jsme nedali. Potom naši hráči přestali běhat, hra se vyrovnala, dostali jsme nešťastného góla a trápili jsme se. V závěru jsme přidali třetí branku a soupeře jsme už zase začali přehrávat. Vítězství je celkem zasloužený, ale čekal jsem, že výkon mužstva bude lepší," řekl trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka.

Branky: Davídek 3 - Lysý,Kuba. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1.

Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - L. Pištěk, Bechyně, Zd. Pištěk, Polidar - Boubalík, Bouška, T. Pištěk, Sedláček - Mára, M. Davídek. Střídali: Prchlík, Kobliha, Drahota.

Autor: Petr Roubíček

28.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 22 500 Kč Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků Práce v potravinářském provozu, obsluha potravinářských strojů, manipulace s hotovými výrobky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Všechlapy, Požadujeme:, - Manuální zručnost, pečlivost, - Dodržování pracovních postupů s důrazem na čistotu, - Spolehlivost a zodpovědný přístup, - Smysl pro týmovou spolupráci, - Postačuje základní vzdělání, Popis náplně práce:, - Práce v potravinářském provozu , - Balení a manipulace s výrobky, - Měsíční bonusy, Nabízíme: příspěvek na dojíždění, případně svoz z Divišova., Pracovní doba 7,15-15,45, Kontaktovat poprvé e-mailem.. Pracoviště: I love hummus,s.r.o. - všechlapy, 257 26 Divišov. Informace: Denisa Čadilová, +420 778 014 070. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Pracovní poměr možno prodloužit na dobu neurčitou, odpolední směna do 18,30 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola, Mendelova, č.p. 131, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jaroslava Říhová, +420 317 723 571. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 13 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka ve školní jídelně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vyučení v oboru Kuchař, Kuchař-číšník, praxe v oboru minimálně 5 let, znalosti v oblasti gastronomie, příprava technologicky náročných jídel teplé a studené kuchyně.. Pracoviště: Střední odborná škola a střední odborné učiliště, vlašim, zámek 1, Zámek, č.p. 1, 258 01 Vlašim. Informace: Vladislav Novotný, +420 733 120 001. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 17 000 Kč Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Měchnov, Obsluha vysokozdvižných vozíků, práce v chladném prostředí, požadujeme ŘP sk. B, ruský nebo ukrajinský jazyk výhodou pro lepší porozumění v kolektivu, stravenky. První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Bakker, s.r.o., 257 26 Divišov. Informace: Dominika Speváková, +420 739 686 099.

Čerčany - Přestavlky

Chotýšany přetrhly šňůru Křivsoudova, Olbramovice dál bez ztráty

I. B třída: Zruč nad Sázavou - Teplýšovice 2:4.

Neveklovu nestačil čistý hattrick, Teplýšovice válcovaly

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.