Sokol Sedlec-Prčice - TJ Sokol Podlesí 2:2

Domácí nastoupili do zápasu s předsevzetím vyhrát a získat tři body. První poločas skončil za stavu 1:0 pro domácí po přímém kopu K. Máry. Ve druhém poločase ve 49. minutě vyrovnal Soukup. V 77. minutě domácí Hedvik podruhé posílá domácí do vedení, ale závěr patřil hostům, kteří překonali domácího brankáře v 80. minutě z pravé strany a dorážkou hlavou z malého vápna Malíčkem.

,,Utkání nám nevyšlo jak jsme si přáli. Naše předsevzetí nedostat gol a získat tři body se rozplynulo po chybě obrany ve středu hřiště a nevyužitá vyložená šance R. Hedvika se určitě i podepsala na průběhu celého zápasu. Utkání se bohužel neodehrávalo dle našeho přání a přineslo nám jen bod. Musím podotknout, že soupeř předvedl výbornou hru," vysekl soupeři poklonu trenér Sedlce-Prčice Zd. Pištěk ml.

Branky: K. Mára, R. Hedvik - V.Soukup, O. Malíček. ŽK: 1/4. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Sedlec-Prčice: Ryšavý - Drahota, Hedvik, Polidar. Zd. Pištěk - J. Lukáš, L. Pištěk, T. Pištěk, Sedláček, Nádvorník, Mára. Střídali: Bechyně, Šach, Boubalík.