Sokol Sedlec-Prčice - Sokol Zásmuky 5:4

Účet "bláznivého" zápasu otevřel v 5. minutě Tomáš Pištěk po centru Davídka.Po půlhodině hry hosté vyrovnali, ale do přestávky stačil Hedvik po závaru strhnout vedení na stranu domácích.


Po přestávce unikl Davídek, nastřelil míč před branku, který brankář vyrazil a Hedvik poslal balón do sítě - 3:1. Vše nasvědčovalo domácímu vítězství, jenže hosté během deseti minut otočili stav na 3:4 a o sedleckoprčické diváky se pokoušel infarkt. Domácí ale zápas nezabalili a dřeli až do konce. Těsně před vypršením řádné hrací doby byl faulován v šestnáctce Mára a Jan Lukáš ukázal při penaltě pevné nervy. V nastavení vrhli Sedleckoprčičtí vše do útoku, a to se jim vyplatilo. Jan Lukáš zahrával trestný kop ze strany a míč prolétl chumlem hráčů až do sítě. Radost domácích neznala mezí.


"Dneska jsme hráli opravdu dobře a vykřesali jsme jiskřičku naděje na záchranu. Po tý bídě, kdy jsme nevyhráli snad půl roku, jsme předvedli kvalitní výkon. Soupeř hrál kombinační fotbal, kterému jsme se přizpůsobili, takže se hrál pěkný fotbal.Bylo to drama, že jsem si myslel, že mě odvezou, protože jsme vedli 3:1, ale za deset minut prohrávali 3:4. Poté kluci soupeře zmáčkli, z penalty jsme vyrovnali a v nastavení z trestného kopu vstřelili vítězný gól," zhodnotil divoký zápas na góly a obraty šťastný kouč Sedlce-Prčice Jan Voďňanský.


Branky domácích: T. Pištěk 2, J. Lukáš 2 (1 x z PK), Hedvik. Rozhodčí: Kubíček. ŽK:1/1. Poločas: 2:1.


Sedlec-Prčice: Ryšavý - Polidar, J. Lukáš, Hedvik - Zd. Pištěk. M. Lukáš - T. Pištěk, L. Pištěk, Müller, Nádvorník - T. Davídek. Střídal: Mára.