Domácím chyběla finální přihrávka

Sedlec-Prčice/ V utkání I. B třídy si domácí neporadili se Stříbrnou Skalicí a ztratili všechny body.

27.4.2008

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

Sedlec-Prčice - Stříbrná Skalice 1:2

Hosté byli v první půli lepším týmem a v jejím závěru vstřelil brankudo kabin. Po změně stran sice rychle vyrovnali, ale poslední slovo měli hosté a zaslouženě vyhráli.

"V prvním poločase jsme nehráli dobře, soupeře jsme nechávali dost prostoru a přehrával nás.Ve druhé části jsme začali hrát na tři útočníky, dostávali jsme se před bránu, ale chyběla nám finální přihrávka.Dost jsme hráli na náhodu, chyběl nám klíčový hráč, který je vyfaulovaný. Asi zasloužená bybyla remíza, soupeř měl dvě šance a navíc nastřelil dvě tyče," uvedl kormidelník Sedlce-Prčice Jan Vodňanský.

Branky: 50. Bechyně - 44. Čekal, 71. P. Jelínek. Rozhodčí: Glogar. Diváci: 150. Poločas: 0:1.ŽK: 1/2. Sedlec-Prčice: Dařena - Polidar, Dohnal, Hedvik, Drahota, Z. Pištěk - Müller, Milan Lukáš, T. Pištěk - J. Lukáš, T. Davídek (65. Nádvorník).

Autor: Petr Roubíček

27.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Malá Arsenija se narodila 21. listopadu ve 21.51 šťastným manželům Yevě a Mykhailu Lespukhovým. Při narození prvorozená holčička měla 3 570 gramů a 52 centimetrů. Rodina žije  v Trhovém Štěpánově.
4

Právě jsme se narodili

Pražský okruh.

Na dostavbu Pražského okruhu ministerstvo kývlo

Za úklid nelegální skládky dostala benešovská škola ocenění

Benešov – Slavnostní zakončení sezóny akce Ukliďme svět, ukliďme Česko a odtajnění konečných výsledků se událo ve čtvrtek 23. listopadu. Oceněni byli tři příkladní organizátoři úklidů napříč Středočeským krajem, a uspělo i Benešovsko. V kategorii škol dostala cenu Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov.

Ve Vlašimi vychovávají stolní tenisty pro reprezentaci

Benešovsko – Stolní tenis je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou a patří k nejrychlejším sportům. Vyvinul se ze společenské hry, která byla kolem roku 1880 přivezena z Číny do Británie. První mezinárodní turnaj byl v roce 1926, později byl braný jako první mistrovství světa. Stolní tenis se hraje na desce stolu nad úrovní země, kterou rozděluje síťka na dvě poloviny, kde se pohybují hráči. Hraje se buď dvouhra, nebo čtyřhra.