Sedlec–Prčice – Zdislavice 6:0
Do 20. minuty byl zápas vyrovnaný a šance se nabízely na obou stranách. Zlom nastal o tři minuty později. Milan Nousek našel M. Davídka a ten otevřel skóre. Ve 30. minutě Jelen vybojoval na středu hřiště míč a chytrým lobem vybídnul ke skórování Marcela Nouska a ten střelou k tyči zvýšil na 2:0. Do poločasu padla do sítě hostů ještě jedna branka. Muller křižným pasem našel M. Davídka a ten se nemýlil.
Do druhé půle vlétli domácí jako uragán a ve 47. minutě středem hřiště našel Růzha M. Davídka a ten gólmanu hostí nedal žádnou šanci a střelou k tyči zvýšil na 4:0. V 52. minutě po závaru a dobré kombinaci bratří Nouskových, Marcel navýšil vedení na 5:0. Střeleckou tečku udělal Růzha, který proměnil penaltu za faul na L. Pištěka. Do konce utkání měli domácí ještě několik slibných příležitostí, které už neproměnili. Hosté měli v 76. minutě šanci na čestný úspěch z pokutového kopu, který však Doležal neproměnil.
„Po rozpačitém začátku jsme od dvacáté minuty hráli opravdu výborně, podle mých představ,“ stručně zhodnotil utkání kouč Sedlce–Prčice Miroslav Rybka.
„Zpočátku jsme měli šanci, kterou jsme nevyužili, naopak soupeř naší chybu potrestal. Do poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali a když jsme dostali hned po přestávce čtvrtý gól, už nebylo o co hrát. Soupeř byl agresívnější a zaslouženě vyhrál,“ řekl trenér Zdislavic Ladislav Fiala.

Branky: 23., 43. a 47. M. Davídek, 30. a 52. Marcel Nousek, 57. Růzha (pen.). ŽK: 2/2. Diváci: 120. Poločas: 3:0.
Sedlec–Prčice: Ryšavý – Milan Nousek, Sedláček, Hedvik, L. Pištěk – Jelen, Marcel Nousek, Muller, M. Davídek – Mára, J. Růzha. Střídali: Polidar, Kotva, T. Davídek. Zdislavice: Klenot – Páv, Lukáč, Bouček, Doležal – Jaroš, Pecháček, Kubálek, Bouček – Jirka, Ngo. Střídali: Čorba, Sedlák, Gregor.