Kutná Hora - Pyšely 2:1

Domácí měli raketový nástup a po zaspání pyšelské obrany nastřelili z boku tyč. Důrazné varování hostům nestačilo, a tak ve 26. minutě již zahřmělo. Domácí hráč se ocitl sám před gólmanem Tlamichou a podél něho otevřel skóre. Na konci poločasu se výborně uvolnil pyšelský Benák a z osmnácti metrů vyslal bombu, která těsně minula tyč.

Hned po změně stran poslal Podhorský navštívenku domácímu gólmanovi. Neujala se ani hlavička Páva. Tlak hostů vyústil v 53. minutě ve vyrovnání. Aktivní Podhorský poslal nádherný pas za obranu soupeře a Štěpán v pádu z otočky přes celou bránu po zemi přesně trefil k tyči. Za dvě minuty zatřásla kutnohorským břevnem jedovka Podhorského z osmnácti metrů. Opět se potvrdilo okřídlené pravidlo nedáš – dostaneš. Hned z protiútoku hosté neuhlídali soupeře a domácí hráč po samostatném úniku a střele vymetl horní růžek Tlamichovy branky. V 70. minutě se pyšelský Přibyl napřáhl k ráně a z třiceti metrů orazítkoval břevno. Vítězství mohli domácí pojistit v 86. minutě, ale z dobré příležitosti pálili nad branku.

„Musím podotknout, že nás potkala dost velká smůla, hrozilo, že odjedeme v deseti lidech. Velká marodka a pracovní zaneprázdnění. Na poslední chvíli jsme vzali trenéra dorostu Kulhavého, který dopoledne vedl své svěřence a zápas jsme odehráli v plném počtu. V prvním poločase byl soupeř lepší, ve druhé části jsme měli navrch zase my. Domácí už hráli pouze na brejky. Odehráli jsme dobrý zápas, trochu jsme si vybrali smůly, když jsme trefili tyč a dvakrát břevno,“ zhodnotil utkání trenér Pyšel Zdeněk Machač.

Branka Pyšel: 53. Štěpán. Rozhodčí: Volfrám. ŽK: Páv, Fuksa (P). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Pyšely: Tlamicha – Přibyl, Kondáš, Večera, Fuksa – Kačírek, Štěpán, Kulhavý, Podhorský – Páv, Benák.