Pyšely - Zásmuky 1:1

Domácí začali náporem. V 7. minutě unikl Páv, předložil míč Benákovi a ten postupoval sám na gólmana, kterého přehodil, míč trefil břevno a napodruhé pyšelský hráč hlavičkou přeloboval i branku. O chvíli později si na Kačírkův trestný kop naskočil Kondáš a hlavou pod břevno otevřel skóre - 1:0. Hosté ve 22. minutě po zaváhání domácí obrany vyrovnali střelou z dvaceti metrů do šibenice. Na druhé straně po rychlé kombinaci Benák v pádu trefil jen gólmana.

Po změně stran vytáhl Tlamicha parádní zákrok, když zlikvidoval sólo hostujícího hráče.

"V našem omlazeném mužstvu některým hráčům ještě chybí zkušenost, zase na druhou stranu některé opory mě zklamaly. Soupeř byl bojovnější a o výsledek se více rval," zhodnotil duel pyšelský kormidelník Zdeněk Machač.

Branka domácích: 11. Kondáš. Poločas: 1:1. Diváci: 80. Pyšely: Tlamicha - Přibyl, Kondáš, Brožek, Večera - Moravec (46. M. Podhorský), K. Kulhavý, Štěpán, Kačírek - Benák (68. Mastný), Páv.