Pyšely - Struhařov 10:0

Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácího mužstva. Soupeř Pyšel nekladl žádný odpor a tak si domácí dobře zatrénovali a po pěkných kombinací nastříleli deset branek. Pyšelský brankostroj nastartoval po úniku Podhorského Brožek. Druhou branku připojil po stříleném centru hlavou Zoubek. Na 3:0 zvýšil po rohovém kopu na zadní tyči opět hlavou Zoubek. Do poločasu po pěkné akci na jeden dotek Páv, Večera upravil Benák na čtyřbrankový rozdíl. Ve druhém poločase otevřel kanonádu parádní střelou z vápna Benák. Napadání Páva přineslo další ovoce v podobě šestého Kulhavého. V 63. minutě Jelluš orazítkoval břevno a odražený míč vrátil do sítě Štěpán. Individuální akci Páva zakončil do prázdné brány Kulhavý. Devátou branku po sóle vstřelil Páv a v předposlední minutě završil skóre Štěpán.

"Týden po soustředění jsme volili lehčího soupeře. Bohužel Struhařov byl až příliš lehký a nekladl žádný odpor. Ve druhém poločase se Struhařovští dostali na naší polovinu jen symbolicky. Potřebovali jsme už přeci jen lepšího soupeře. Na druhou stranu jsme skutečně hráli tak, že jsme neustále byli v pohybu, stříleli, snažili se kombinovat a vytvářet situace, které se objevují v mistrovských zápasech. Jako dobrý trénink toto utkání posloužilo," uvedl trenér Pyšel Zdeněk Machač.

Branky: 23. 30. Zoubek, 37. 56. Benák, 57. 79. Kulhavý, 63. 89. Štěpán, 15. Brožek, 81. Páv. Rozhodčí: Pessr. Poločas: 4:0. Pyšely: Franěk - Zoubek (46. Jelluš), Hanousek, Štěpán, Večera (46. Přibyl) - Kačírek, Brožek (46. K. Kulhavý), Knotek, Podhorský - Benák, Páv.