Pyšely – Kutná Hora 0:0

Bojovné, ale ne příliš pohledné utkání přineslo bezbrankovou remízu. V prvním poločase měli domácí optickou převahu, ale do šancí se téměř nedostávali. Obrana hostí stála pevně na nohou a v bráně měli jistotu v podobě gólmana Vavřína, který musel jedenkrát vytasit skvělý zákrok.

Druhá část byla zajímavější. Hosté hru vyrovnali a místy byli lepším celkem, zejména v její první dvacetiminutovce. Do šance se ale dostal pyšelský Mastný, jehož střela zatřásla břevnem. Na druhé straně nebezpečně pálil Kozel, ale gólman Tlamicha byl na místě. Stejně tak při dalekonosné střele Skokana. Domácí trenér poslal na posledních deset minut ne zcela uzdraveného K. Kulhavého, duši mužstva a na hře Pyšel to bylo hned znát. Jejich závěrečný tlak přinesl několik závarů před kutnohorskou brankou, ale gólman Vavřín byl vždy na místě. Hosté mohli strhnout vítězství na svou stranu v poslední minutě, ale jejich hráč v dobré pozici zaváhal se střelou.

„Opticky jsme měli navrch v první půli, soupeř ve druhé. Měli jsme trochu smůlu při střele do břevna, ale v závěru jsme dvakrát hrubými chybami v obraně nabídli soupeři skórovat, naštěstí se tak nestalo. Při troše štěstí jsme mohli o branku vyhrát, ale je to plichta,“ řekl k utkání kouč Pyšel Zdeněk Machač.

Rozhodčí: Schořovský. ŽK: Douda (P). Diváci: 50. Pyšely: Tlamicha - Přibyl (80. K. Kulhavý), Kondáš, Zoubek, Douda – Moravec, Jellúš, P. Štěpán, Fuksa – Páv, Mastný.