SK Viktoria Sibřina – SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:0

V prvním dějství se hrála vyrovnaná partie, ve které měla obě mužstva šance, ale Šimáček, Vojta a Naňák na poříčské straně a na domácí Synek a Zbudil vyložené neproměnili. Přesto šli Sibřinští do vedení Němečkem ve 21. minutě po přísně nařízené penaltě.


Po přestávce vyvinuli hosté velký tlak, vypracovali si řadu vyložených příležitostí, ale Houda a Šimáček hlavičkovali vedle, Mašek do brankáře, Vojta, Miroslav Stibůrek a Filip v koncovce také zklamali a vyrovnání nepřinesla ani řada standardních situací. Domácí podnikali do otevřené poříčské obrany ojedinělé protiútoky, přesto se třikrát objevili sami před Detkem, ale ten střelce vychytal.


„Neodehráli jsme vyloženě špatné utkání. První poločas byl ale z naší strany velmi špatný a někteří hráči již byli asi myšlenkami na dovolené. Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila, soupeře jsme zatlačili a měli jsme několik šancí, které jsme nedali. Vypadalo to, že kdybychom hráli do půlnoci, tak branku nedáme. Gól jsme dostali po odpískané penaltě, která podle mého názoru nebyla. Rozhodčí byl asi také již na dovolené, protože byl velmi špatný. Tím však nechci omlouvat náš výkon, měli jsme dát góly, to se nám ale nepovedlo, tak jak v jiných utkáních. To se ale občas stává. Dobře, že se to stalo teď a na podzim budeme vědět, kde nás tlačí bota a co máme zlepšovat,“ zhodnotil zápas končící trenér Poříčí Miroslav Tůma.


Branka: 21. Němeček (z PK). Rozhodčí: Holý. ŽK: 1/1. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko – J. Stibůrek, Kovář, Vojta, Hvězda (48. Bouška) - M. Stibůrek, Houda, Filip, Naňák – Šimáček, Mrázek (60. Mašek).