Sokol Družba Suchdol - SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 2:5

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se po přízemní střele Mikeše dostali do vedení. I nadále hosty zlobili, ale trestný kop vyškrábl Detko na roh a hlavičky Böhma nenašly správný cíl. Poříčští asi po půlhodině převzali iniciativu na svoje kopačky. Nejprve Filipa vychytal nestárnoucí Procházka. Ve 41. minutě již hosté vyrovnali. Filip vysunul Miroslava Stibůrka, který obešel brankáře a míč zasunul do prázdné brány.

Po přestávce se již hrálo podle poříčských not a domácí zcela odešli. Druhý gól vstřelil Houda z penalty, třetí stejný hráč hlavou po biliárové hlavičkované s Vojtou po rohu Filipa. Hosté se uklidnili a produkovali kombinační hru. Čtvrtý gól si domácí po střele Maška vstřelili sami a v 76. minutě upravil po nahrávce Houdy a následném sóle Miroslav Stibůrek. Poslední slovo ale patřilo domácím, kteří po rychlém brejku upravili Böhmem na konečných 2:5.

Branky: 7. Mikeš, 90. Böhm - 41. a 88. M. Stibůrek, 55. (z PK) a 60. Houda, 76. vlastní. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 3/3. Diváci: 20. Poločas: 1:1.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - Hvězda, Kovář (55. Breburda), Vojta, Naňák - J. Stibůrek, Šimáček, Bouška (12. Mašek), M. Stibůrek - Houda, Filip.