Jílové - Pyšely 3:0

Po nedorozumění obrany s brankářem se domácí už v 5. minutě ujali vedení. Na druhé straně zahrozil Sisel, jehož bombu pod břevno vyrazil domácí gólman na roh. Ve 22. se dva útočníci Jílového prosadili proti čtyřem zadákům Pyšel a bylo to 2:0. Snížit mohl opět Sisel, ale jeho střela olízla tyč. Hned po změně stran bomba Zoubka doslova sestřelila jílovského gólmana, ale dorážku Štěpán nezvládl. Pyšely se stále více tlačily před domácí bránu a měly několik loženek, jenže bez přesného zakončení. V 69. minutě podcenil Tylinger střelu z pětadvaceti metrů a ta skončila k překvapení všech v síti - 3:0. V závěru mohly Pyšely alespoň výsledek zkorigovat, jenže mušku měly tentokrát vychýlenou.

"Z výsledku jsem velice zklamán, ale takový je fotbal. My jsme se tentokrát v obranné čtveřici včetně brankáře podepsali hrubými chybami na všech gólech a kdybychom hráli dva dny, tak sami branku nedáme, přestože jsme měli spoustu vyložených příležitostí. Stará řeč, fotbal se hraje na góly a tak to musíme brát," uvedl zklamaný trenér Pyšel Zdeněk Machač.

Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1/3. Poločas: 2:0. Diváci: 100. SK Pyšely: Tylinger - Kaloš (46. Štěpán), Kondáš, Zoubek, Jellúš - Fuksa, Vilímek, K. Kulhavý, Veselý - Sisel, Mastný (60. Moravec).