Okresní přebor

Votice B – Neveklov 3:4 (2:1), Skála 2, Jonszta - Hašek 2, Kouklík, Šiška.

Divišov – Úročnice 4:0 (0:0), Z. Pekárek 3, M. Hanuš.

Mezno – Vrchotovy Janovice, nehráno pro nezpůsobilý terén a krupobití.

Maršovice – Chotýšany 5:0 (3:0), Bartoš 3, S. Šetina, Hampešt.

Miřetice – Jírovice 1:1.

Struhařov – Ostředek 1:2 (1:1), Kremina - T. sahula, Vildman.

Zdislavice – Teplýšovice B 2:0 (1:0), Bouček, Nácovský.


III. A třída


Nespeky B – Lešany 2:2 (2:1), branky: Sysel, Krameš – Moulík 2.

Čerčany – Přestavlky 5:1 (1:1), branky Čerčan: Pánek, Hofinger, Horváth, Kupša, Jaeger.

Netvořice – Jankov 2:1 (1:0).

Miličín – Václavice 2:3.

Chocerady B – Krhanice 0:2 (0:1).

Soběhrdy – Struhařov B 5:1 (2:1), Šťastný 3, Murgač, T. Vilímek - R. Tichovský.

Týnec B – Maršovice B 3:0 (3:0), Pazdera, Moravec, Králík.


III. B třída

Libež – Pravonín 3:2 (2:1), Vrba 3 (1 x z PK) - Hoch, Babický.

Heřmaničky – Ratměřice 4:2 (1:1), branky: Bursík 2, Kněnický 2 – J. Pospíšil 2.

Tichonice – Velíš 1:2 (1:2).

Bílkovice – Popovice 0:3 (0:1), branky: Slepička 3.

Křivsoudov – Bystřice 1:2 (1:1).

Miřetice B – Čechtice 1:5 (1:2).

Kondrac B – Dolní Kralovice 2:1 (0:0).


IV. A třída

Bystřice B - Křečovice 1:2 (0:1).

Čerčany B - Drachkov 3:2 (1:0), branky Čerčan B: Jaeger 2, Seidl.

Václavice B - Úročnice B 2:5.

Pecerady - Zaječice 2:1.

Bukovany - Postupice A 2:2.

Neveklov B - Jablonná A 4:1 (1:0).

IV. B třída


Budenín – Mezno B 2:0 (2:0).

Heřmaničky B – Jankov B 2:6.

Miličín B – Velíš B 1:1 (0:1).

SK Přestavlky – Kamberk, nehráno pro bouřku.

Libouň – Olbramovice B 2:1 (2:0), Horák, Pěnkava - Kabíček.

Louňovice A – Neustupov 3:2 (0:2), branky Louňovic A: Béb, Sova, Plaštiak.

Ratměřice B – Sedlec–Prčice B 3:3 (2:2).


IV. C třída


Poříčí B – Popovice B 2:0 (1:0), M. Pohunek, Mašek.

Chotýšany B – Jablonná B 5:0, Málek, Matoušek, Vaňkát, Miloš Tůma, Khandl.

Teplýšovice C – Tichonice B 3:3.

Postupice B – Nesperská Lhota 3:2 (1:1).

Ostředek B – Divišov B 1:7 (0:4), Ptáček - Z. Pekárek 3, Hanuš, Hák, Svoboda, Hejný.

Myslič – Radošovice 2:3 (1:2), branky Mysliče: Frajták, D. Žaba.

IV. D třída


Hulice – Kladruby 1:5 (0:2).

Keblov – Zdislavice B 2:1.

Křivsoudov B – Čechtice B 5:3 (1:3).

Trhový Štěpánov – Vracovice 2:0 (1:0).

Pravonín B – Louňovice B 8:1 (3:1), branky Pravonína B: Filip 3, Z. Studnička 2, Březina, Kozel, R. Studnička.