Dobříš - Nespeky 2:2

Krátce po začátku utkání využil domácí Karas zaváhání hostující obrany i gólmana a poslal Dobříš do vedení. Na druhé straně se Kalenda dvakrát ocitl ve výhodné pozici, ale gólman byl pokaždé na místě. Také Kapr mohl vyrovnat, jenže netrefil z malého čtverce. Ve 44. minutě si Kalenda pohrál s domácí obranou a upravil na 1:1.

V 56. minutě nastřelil Puchmajer Donátovu tyč. V 72. minutě po faulu na Buriána zahrávaly Nespeky pokutový kop. Pavlík projevil pevné nervy a hosté vedli 1:2. Poslední slovo měli domácí. Karas se nechtěl smířit s porážkou a svou druhou brankou srovnal skóre na 2:2.

"Jeli jsme do Dobříše bodovat, což se nám podařilo. Pochválit chci mužstvo za bojovnost. Jen mě mrzí, že jsme sahali po třech bodech a v závěru o dva přišli. I tak je bod z Dobříše bereme," uvedl po utkání lodivod Nespek Petr Novotný.

Branky: 8. 84. Karas - 44. Kaleda, 72. Pavlík (pen.). Rozhodčí: Nusl. ŽK: Šrajn - Burián. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Nespeky: Donát - Myslivec, M. Rosenvald, Pavlík, Kapr - Kadeřábek, Burián, T. Rosenvald (76. Presl), Charvát - Kalenda, Cháb.