Měchenice - Nespeky 2:3

V prvním poločase stříleli pouze domácí. Po přímém kopu se nejprve hlavou trefil Tichý a ve 40. minutě po chybě Nachtmana skóroval podél gólmana Hýbka Dlesk. Po změně stran se hosté více tlačili dopředu a brzy se i dočkali branky. Po úniku a centru Kalendy přehodil domácího gólmana Kadeřábek. Druhou branku připojil ze skrumáže Kalenda. Také domácí měli šance. V 74. minutě vyrazil Hýbek nepříjemnou střelu na tyč a o chvíli později pomohlo nespeckému brankáři břevno. Hned z protiútoku napřáhl z dvaceti metrů Buriána a posunul Nespeky do vedení. Domácí mohli v nastavení vyrovnat, ale Kotrba netrefil z pěti metrů branku.

"Zápas jsme začali aktivně, ale po patnácti minitách jsme soupeři přenechali iniciativu a z toho pramenily dvě branky v naší síti. V kabině jsem musel zvýšit hlas, abych hráče nabudil. Ve druhé půli jsme hráli hru, která je nám vlastní a bojovností jsme výsledek zvrátili v náš prospěch. I když i domácí měli šance na vyrovnání. Přesto si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," řekl spokojený lodivod Nespek Petr Novotný.

Branky: 24. Tichý, 40. Dlesk - 57. Kadeřábek, 64. Kalenda, 79. Burián. Rozhodčí: Chrudimský. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Sokol Nespeky: Hýbek - Kapr, Nachtman, M. Rosenvald (46. Kadlec), Pavlík - Kumpošt, Myslivec, Kaseřábek, Burián - Kalenda, Cháb.