Březnice - Nespeky 1:3

Úvodní dvacetiminutovks stačila, aby si hosté odvezli všechny tři body. V 5. minutě Kadlec po vysunutí Chábem nezaváhal a zakončil své sólo brankou. Ve 14. minutě přehodil Kalenda gólmana a bylo to 0:2. V 17. minutě tentýž hráč postupoval sám na domácího brankáře, ale nastřelil mu jen jeho nohy. Ve 23. minutě Kalenda zvýšil na 0:3. Domácí Nepivoda snížil ve 28. minutě z penalty za faul Hercíka. V závěru poločasu ještě vyhlavičkoval domácí obránce střelu Kadlece z prázdné brány.

Ve druhém poločase měla obě mužstva několik slibných šancí, ale skóre se již neměnilo.

"Vyšel nám skvěle úvod zápasu, mohli jsme ještě přidat další branky, ale to se už nepovedlo. Malinko nás srazil gól z penalty. Druhý poločas jsme si pohlídali taktickou hrou. Doufám, že nečekané vítězství nám pomůže do dalších zápasů," uvedl kouč Nespek Petr Novotný.

Branky: 28. Nepivoda (PK) - 14. a 23. Kalenda, 5. Kadlec. Rozhodčí: Kalík. ŽK: 3/0. Poločas: 1:3. Diváci: 80. Nespeky: Hercík - Cháb (78. Kulhavý), Nachtman, Kapr, Pavlík - Burián, Myslivec (73. Presl), Kadeřábek, T. Rosenvald - Kalenda, Kadlec.