Hostomice – Nespeky 4:1

Hosté začali aktivně a hned v první minutě zahodil šanci Cháb. O chvíli později se už T. Rosenvald nemýlil a po krásné akci otevřel skóre. Nespečtí se však neradovali dlouho, po dvou minutách Kuba střelou z pětadvaceti metrů vyrovnal. Hosté měli dál územní převahu, jenže obrovské šance T. Rosenvald, Kalenda ani Kadlec neproměnili. Domácí odpověděli Palivcem ve 30. minutě, kdy trefil z trestného kopu břevno. V závěru poločasu hosté chybovali v obraně a požár hasili faulem ve vápně. Kuba se z penalty nemýlil – 2:1.

Rozhodující moment přišel hned po obrátce. Lehkou střelu nespecký gólman Těžký jen vyrazil a dobíhající Vyskočil zvýšil na 3:1. Přesto hosté měli stále více ze hry a Kalenda z vyložené pozice zamířil nad branku. V 65. minutě se Burián ocitl před domácím gólmanem, který jeho střelu vyrazil. Hosté se dožadovali penalty za sražení Buriána při dorážce, faul však rozhodčí nepískal. V 70. minutě završil na konečných 4:1 opět Vyskočil. V závěru Pavlík nejprve zacinkal na břevno a po rohu spálil loženku.

„Chtěli jsme odčinit domácí porážku s Kostelcem, bohužel se to nepodařilo. Začali jsme dobře, jenže soupeř brzy vyrovnal a v závěru jsme mu věnovali penaltu. Po obrátce jsme zápas chtěli otočit, poněvadž soupeř byl hratelný. Jenže po chybě gólmana jsme inkasovali. Za stavu 3:1 měla být odpískána jasná penalta a z následné akce jsme dostali gól z ofsajdu a bylo o zápasu rozhodnuto. Přesto jsme ještě měli čtyři šance, ale žádná nenašla síť,“ řekl k utkání kouč Nespek Petr Novotný.

Branky: 7. a 42. Kuba, 47. a 70. Vyskočil – 5. T. Rosenvald. Rozhodčí: Asník. ŽK: 1/1. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Nespeky: Těžký - Kapr (70. Parys), Nachtman, M. Rosenvald, Pavlík – Burián, Cháb, Kulhavý, T. Rosenvald – Kalenda (60. Presl), Kadlec.