Sokol Nespeky - FC Jílové 6:2

Domácí od začátku zdobila bojovnost a vůle po vítězství. Hned ve 3. m inutě zaskočil hosty T. Rosenvald, který střelou z těžkého úhlu prostřelil gólmana Pokorného, jenž zrovna neoplýval jistotou. Jílovští se postupně dostávali do hry a v 15. minutě si na roh nejvýše vyskočil Nevrlý a hlavou srovnal. Jenže zakrátko po vydařené akci se k míči dostal Kadeřábek a chladnokrevně zvýšil na 2:1. A to nebylo vše. Ve 27. minutě poprvé na sebe upozornil Kadlec, který svým důrazem obral soupeřova obránce, vyhnul se i gólmanovi a do prázdné branky přidal třetí trefu. Po změně stran se podařilo rychle snížit jílovskému Malknechtovi a hosté se stále více tlačili před branku Nespek. Domácí hráči se v této fázi více soustředili na obranu a vyráželi do brejků. Dvakrát Kalenda a jednou Kadlec a Chábem se dostali do obrovských šancí, jenže pokaždé, když přehodili gólmana, šel míč mimo konstrukci. Až v 75. minutě zvýšil hlavou Cháb. Na druhé straně stálo při gólmanu Hýbkovi štěstí, když střídající Muller orazítkoval z několika kroků tyč. Konec zápasu se proměnil v domácí exhibici a zejména Kadlecovu, který dvěma brankami pečetil překvapivé, ale zasloužené vysoké vítězství 6:2. Zajímavému střetnutí přihlíželi i známé tváře z fotbalového prostředí, Antonín Panenka, který se léčí po operaci kyčle a známý trenér Dušan Uhrín ml.

"S tak výrazným vítězstvím jsem samozřejmě moc spokojený. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za předvedený výkon. Doufám, že nás to nastartovalo a budeme v něm pokračovat. Příští kolo máme Pyšely a to je také velmi silný celek," řekl spokojený trenér Nespek Petr Novotný.

Branky: 27. 78. 88. Kadlec, 3. T. Rosenvald, 19. Kadeřábek, 75. Cháb - 15. Nevrlý, 47. Malknecht. Rozhodčí: Kinčl. ŽK: Kadeřábek/Cimpl. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Sokol Nespeky: Hýbek - Kumpošt, M. Rosenvald, Nachtman, Myslivec - Burian, Kalenda (82. Kulhavý), T. Rosenvald (85. Presl), Kadeřábek (88. Čáp) - Cháb, Kadlec.