Jílové - Sokol Nespeky 3:2

Domácí se ujali brankou po rohovém kopu, na který naskakovali tři hráči a Kerek hlavou otevřel skóre. Hosté odpověděli parádní střelou Šindeláře z pětatřiceti metrů. Míč se odrazil od břevna za čáru - 1:1. Před poločasem mohly Nespeky zvýšit, ale jejich hráči si nechali mušku doma. Do druhého poločasu vlétli domácí jako uragán. Po jedné ze střel neudržel Králíček míč v rukou a Kellerdorážkou vráti Jílovémuvedení - 2:1. Zakrátko přidal Komínekstřelou do šibenice třetí branku. Osm minut před koncem snížily Nespeky po pěkné akci T. Rosenvaldem, ale na vyrovnání již zbývalo málo času.
"Byl to náš jeden z lepších výkonů. Drželi jsme krok se soupeřem, který byl běhavý. Škoda těch šancí, co jsme si vytvořili, neproměnili v branky. S předvedenou hrou jsem spokojený, bohužel se počítají body a ty jsme nezískali. Musíme je získat hned doma proti Pyšelím," smutnil trenér Nespek Jaroslav Myslivec.
Branky:
22. Kerek, 65. Keller, 76. Komínek - 33. Šindelář, 82. T. Rosenvald. Rozhodčí: Průcha. Poločas: 1:1. Diváci: 100. Sokol Nespeky: Králíček - Štulík (64. Uher), M. Rosenvald, Pavlík, Šindelář - T. Rosenvald, Presl, Kalenda, Cháb - Maršoun (82. Čáp), Kadlec.