Nespeky - Kondrac 4:0

Utkání se rozhodlo už v prvním poločase, když hostům nezachytal gólman. Po změně stran se Kondračtí zlepšili, ale branku se jim nepodařilo vstřelit.

"Zápas jsme rozhodli v první polovině, druhý poločas se už jenom dohrával. Jsem spokojený, se čtyřmi góly, s nulou a třemi body, to se dobře hodnotí," řekl o utkání trenér Nespek Ladislav Procházka.

"Opět se potvrdilo, že hřiště v Nespekách je pro nás zakleté.Výsledek zápasu značně ovlivnily hrubky gólmana Kňazíka při první a třetí brance.Ani zlepšený výkon ve druhém poločase, kdy jsme nastřelili tři tyče, nestačil alespoň na zkorigování. Jsem značně rozladěn především s výkonem v první půli," uvedl kondracký kouč Jiří Janouš.

Branky: 8. 20. Šindelář, 15. 43. Cháb.Rozhodčí:Pudil. ŽK: 1/3. ČK: 75. Linhart (K). Diváci: 100. Poločas: 4:0. Nespeky: Černý - Kořínek, Pavlík, M. Rosenvald, Šindelář (85. Uher) - Presl (46. T. Rosenvald), Párys, Cháb,Kalenda - Kadlec, Kadeřábek (80. Tylner). Kondrac: Kňazík - Kocourek, Mleziva(46. Skalický), Volšický, T. Kubín - J. Sedláček, Linhart, Záklasník, M. Kubín - P. Sedláček, Vítovský.