Maršovice - Měchenice 2:1

Domácí začali na nerovném terénu aktivně a T. Procházka zakončil po rohovém kopu vedle hostující branky. Chvíli nato mohli jít domácí lacino do vedení ale po špatném odkopu hostujícího gólmana skončil míč pouze v autu. To se domácím povedlo až ve 22. minutě, když po faulu na Šacha poslal domácí do vedení z penalty R. Hašek - 1:0. Hosté odpověděli třemi trestnými kopy v krátké době po sobě, k jejich smůle však ani jeden gólově nezužitkovali. A tak domácí trestali podruhé, když se po faulu na Drába trefil ideálně z trestného kopu Šach - 2:0.

Druhou půli předvedli domácí festival zahozených šancí. Hned v jeho úvodu netrefil hlavou ve vyložené šanci Dráb hostující branku. Chvíli nato přistál nepovedený centr T. Procházky na tyči hostující branky a odražený míč nedopravil ve stoprocentní šanci opět Dráb, když jeho nedůraznou střelu zneškodnil ležící gólman. Hosté tak vycítili šanci a čtvrt hodiny před koncem se střelou z velkého vápna dostali do zápasu - 2:1. Domácí polevili a koledovali si o vyrovnání, přesto mohli vedení pojistit. Při samostatných nájezdech však zkolabovali Dráb a v poslední minutě i S. Šetina.

"V průměrném zápase na hrbolatém terénu jsme chtěli hru hodně zjednodušit. Bylo jasné, že vyhraje ten, kdo udělá méně chyb. To se nám většinou dařilo, v naší situaci jsme hráli to, na co momentálně máme, ale díky naší žalostné koncovce jsme si koledovali ke konci zápasu o vyrovnání. Přesto si myslím, že jsme po zásluze, bohužel někdy i proti přání některých našich "takyfanoušků", vyhráli," řekl lodivod Maršovic Michal Hašek.

Branky domácích: 22. R. Hašek, 35. Šach. Poločas: 2:0. Diváci: 70.