Maršovice - Sázava 4:1

Úvodní branku vstřelil Hlaváč podél gólmana. Krátce nato po samostatném úniku přidal druhý gól Dráb. V domácí kanonádě pokračoval R. Hašek a dílo dokončil střelecky disponovaný Dráb. Hosté stačili do poločasu snížit střelou z hranice velkého čtverce. Aktivně přistoupili domácí i do druhé půle a vytvořili si tři stoprocentní šance, hosté kontrovali střelou do břevna.
"Kluci byli po minulém zápase v Kondraci řádně nabuzeni a to se projevilo na výkonu, hlavně v první půli, kdy jsme na soupeře vlítli a zaslouženě jsme jej přehráli. Ve druhé půli jsme mohli vedení pojistit, ale za takového stavu neproměněné šance tolik nemrzí," uvedl trenér Maršovic Michal Hašek.
Branky domácích: 10., 25. Dráb, 7. Hlaváč, 15. R. Hašek. Rozhodčí: Kubíček. Diváci: 90. Poločas: 4:1. Maršovice: M. Procházka - T. Procházka, Pauer (70. M. Hašek), J. Bechyně, Hrma - Zderadička (85. Řezníček), Hlaváč, Bartoš, Šach - R. Hašek, Dráb (80. Šetina).