Krajský přebor

21. kolo: Zápy-Beroun 3:0 (1:0), Sp. Příbram-Litol 0:3 (0:1), Úvaly-St. Boleslav 1:5 (1:3), Kunice-Sedlčany 3:2 (1:1).

 1. Kunice⋌ 19 16 3 ­ 0 53:12 51

 2. Benešov⋌ 18 15 2­  1 57:15 47

 3. Nymburk⋌ 18 10 2  ­6 26:19 32

 4. St. Bolesl⋌ 20  9 2  ­9 39:36 29

 5. Zápy⋌ 20  9 2 ­ 9 36:33  29

 6. Sp. Příbra⋌ 20  8 4­  8 31:36 28

 7. Černolice⋌ 19  8 3 ­ 8 32:37 27

 8. N. Strašec⋌ 19  8 3­  8 27:32 27

 9. Litol⋌ 20  7 4­  9 30:36  25

10. Beroun⋌ 20  6 6  ­8 40:38  24

11. Semice⋌ 18  7 2 ­ 9 36:37  23

12. Úvaly⋌ 19  7 2 ­10 30:38  23

13. FC Jesenic⋌ 19  4 6­  9 26:47 18

14. Sedlčany⋌ 20  4 5 ­11 24:37  17

15. Dobříš⋌ 19  2 2­ 15 21:55   8

I. A třída:

Skupina A – 21. kolo: Tuchlovice – Neratovice 2:1 (1:0), Tn. Rakovník – Zdice 3:2 (1:2), Hvozdnice – Měchenice 8:1 (6:1), Nový Knín – Velká Dobrá 1:2 (0:1), Řevnice – Velvary 1:1 (1:0).

 1. Řevnice⋌ 21 17 3 ­ 1 52:18  54

 2. Velvary⋌ 21 13 3 ­ 5 55:34  42

 3. Neratovice⋌ 21 11 7 ­ 3 42:15 40

 4. Tn. Rakovn⋌ 21  8 8  ­5 42:35 32

 5. Velká Dobr⋌ 21  9 4 ­ 8 37:33 31

 6. Nelahozeve⋌ 20  8 6 ­ 6 37:27 30

 7. Hvozdnice⋌ 21  8 5 ­ 8 33:31  29

 8. Nový Knín⋌ 21  8 5­  8 35:35  29

 9. Milín⋌ 20  8 4­  8 40:25  28

10. Hradištko⋌ 20  8 4­  8 26:32  28

11. Tuchlovice⋌ 21  8 3 ­10 47:44  27

12. Lhota⋌ 20  7 5 ­ 8 32:36  26

13. Slaný⋌ 20  5 5 ­10 29:39  20

14. Hořovice⋌ 20  5 3 ­12 42:60  18

15. Zdice⋌ 21  4 4 ­13 26:49  16

16. Měchenice⋌ 21  3 1 ­17 22:84  10

Skupina B

21. kolo: Teplýšovice-Uhl. Janovice 0:0, Čáslav B-Mn. Hradiště 2:0 (0:0), Bakov n. J.-Sl. Jesenice 3:2 (2:1).

 1. Vlašim B⋌ 20 15 3  2­ 39:20  48

 2. Benátky n.⋌ 20 11 6  ­3 44:25 39

 3. Poděbrady⋌ 20 13 0 ­ 7 35:22 39

 4. Uhl. Janov⋌ 21 10 5­  6 42:31 35

 5. Čáslav B⋌ 21 10 3  8­ 40:30  33

 6. Sokoleč⋌ 20  8 5­  7 31:36  29

 7. Bakov n. J⋌ 21  8 4  9­ 39:43 28

 8. Brandýs n.⋌ 20  8 3  ­9 34:35 27

 9. Kutná Hora⋌ 19  7 5 ­ 7 35:33 26

10. Čejetice⋌ 20  7 5 ­ 8 39:44  26

11. Mn. Hradiš⋌ 20  7 3­ 10 26:34 24

12. Teplýšovic⋌ 21  7 3­ 11 36:47 24

13. Kouřim⋌ 20  5 8­  7 31:32  23

14. Sl. Jeseni⋌ 21  7 1 ­13 41:51  22

15. Chocerady⋌ 20  5 4 ­11 25:43 19

16. Kosořice⋌ 20  3 4 ­13 34:45  13

I. B třída

Skupina A – 17. kolo: Městečko-Beroun B 4:1 (2:0), Lužná-Lidice 1:1 (0:1), Koleč-Vraný 2:1 (1:1).

 1. Kralupy⋌ 16 10 2 ­ 4 47:22 32

 2. Lidice⋌ 17 10 2 ­ 5 39:22  32

 3. Braškov⋌ 16  9 5­  2 31:19 32

 4. Vraný⋌ 17  9 3 ­ 5 41:35  30

 5. Kněževes⋌ 16  8 4­  4 37:32 28

 6. Tuchoměřic⋌ 16  8 3­  5 33:26 27

 7. Mutějovice⋌ 16  7 2 ­ 7 21:22 23

 8. Městečko⋌ 17  6 5 ­ 6 25:29  23

 9. Koleč⋌ 17  6 4­  7 31:42  22

10. Pavlíkov⋌ 16  6 2­  8 23:28  20

11. Kr. Dvůr B⋌ 16  5 2  9­ 36:34 17

12. Senomaty⋌ 16  4 4 ­ 8 18:29 16

13. Lužná⋌ 17  3 4 ­10 16:34  13

14. Beroun B⋌ 17  2 2 13­ 13:37   8

Skupina B – 17. kolo: Dol. Bousov-Vysoká 6:2 (2:0), Ostrá-Kr. Vrutice 1:0 (0:0), Mělník-Zeleneč 0:0 (0:0), Lysá n. L.-Řepín 0:0 (0:0), Lužec-Skalsko 2:1 (0:1).

 1. Mělník⋌ 17 13 3­  1 48:14  42

 2. Zeleneč⋌ 17 12 4­  1 59:26 40

 3. Ostrá⋌ 17  8 4­  5 36:26  28

 4. Lužec⋌ 17  8 4­  5 23:23  28

 5. Dol. Bouso⋌ 17  8 2 ­ 7 34:31 26

 6. Lysá n. L.⋌ 17  7 3  ­7 35:26 24

 7. Řepín⋌ 17  7 3­  7 33:29  24

 8. Bezno⋌ 16  6 2 ­ 8 32:30  20

 9. Vysoká⋌ 17  6 2 ­ 9 30:33  20

10. Skalsko⋌ 17  6 1­ 10 34:50  19

11. Kr. Vrutic⋌ 17  5 4­  8 26:50  19

12. Bělá p. B.⋌ 16  5 3  ­8 32:44  18

13. Kosmonosy⋌ 16  3 3 ­10 26:39 12

14. Mšeno⋌ 16  3 2 ­11 22:49 11

Skupina C – 17. kolo: Luštěnice-Sadská 1:3 (0:1), Pečky-Rejšice 0:2 (0:0), Loučeň-Tupadly 1:0 (0:0), B. Podolí-Libodřice 2:0 (0:0).

 1. Polepy⋌ 16 13 1 ­ 2 46:25 40

 2. Velim B⋌ 16 10 3  3­ 40:23 33

 3. Sadská⋌ 17  8 3­  6 34:27 27

 4. Tupadly⋌ 17  6 7­  4 25:23 25

 5. Tuchoraz⋌ 16  7 3­  6 35:30 24

 6. B. Podolí⋌ 16  6 5 ­ 5 29:26 23

 7. Rejšice⋌ 17  6 5 ­ 6 31:31  23

 8. Pečky⋌ 17  6 5 ­ 6 24:25  23

 9. Vrdy⋌ 16  ­6 3  7 25:26  21

10. Luštěnice⋌ 17  6 3 ­ 8 26:30 21

11. Libodřice⋌ 17  5 3 ­ 9 33:37 18

12. Kounice⋌ 16  4 5 ­ 7 25:39  17

13. Loučeň⋌ 16  3 6­  7 18:30  15

14. Jíkev⋌ 16  2 2­ 12 21:40   8

Skupina D – 17. kolo: Kostelec u Kř.-Nespeky 4:2 (2:1), Stř. Skalice-Sibřina 2:1 (0:1), Kondrac-Sedl/Prčice 3:1 (0:1), Pyšely-Poříčí n. S. 2:1 (0:1), Suchdol-Vlašim C 1:1 (1:0).

 1. Zásmuky⋌ 16 12 2 ­ 2 45:18 38

 2. Poříčí n. ⋌ 17  8 5  4 ­36:27  29

 3. Kondrac⋌ 17  8 ­4  5 38:27  28

 4. Nespeky⋌ 17  8 4 ­ 5 31:32  28

 5. Kostelec u⋌ 17  8 3  6­ 41:38 27

 6. Stř. Skali⋌ 17  8 2 ­ 7 28:26  26

 7. Pyšely⋌ 17  6 5 ­ 6 30:28  23

 8. Vlašim C⋌ 17  7 2  8­ 28:28  23

 9. Louňovice⋌ 16  6 4 ­ 6 26:29 22

10. Sázava⋌ 16  6 1 ­ 9 21:26  19

11. Sibřina⋌ 17  6 1 ­10 25:37  19

12. Sedl/Prčic⋌ 17­  5 3  9 27:34 18

13. Suchdol⋌ 1­7  3 6  8 19:35  15

14. Olbramovic⋌ 16  3 4­  9 31:41 13

Skupina E – 17. kolo: Žebrák-Hostomice 1:2 (0:1), Mníšek p. B.-Týnec n. S. 1:3 (0:1), Rožmitál-Nečín 3:1 (3:0).

 1. Týnec n. S⋌ 17 12 4  1­ 54:27 40

 2. Jílové⋌ 16 11 1 ­ 4 40:16  34

 3. Nová Ves⋌ 16  8 4 ­ 4 39:26  28

 4. Hostomice⋌ 17  8 3 ­ 6 37:25 27

 5. Loděnice⋌ 16  6 7 ­ 3 33:28  25

 6. Štěchovice⋌ 16  7 4 ­ 5 23:28 25

 7. Lety⋌ 16  6 4 ­ 6 31:25  22

 8. Rožmitál⋌ 17  6 3­  8 33:33  21

 9. Mníšek p. ⋌ 17  5 5  7 ­29:34  20

10. Žebrák⋌ 17  5 ­4  8 30:34  19

11. Nečín ⋌ 17  5 4  8 ­29:40  19

12. Vonoklasy⋌ 16  5 3 ­ 8 28:42  18

13. Petrovice⋌ 16  4 4 ­ 8 21:34  16

14. Dobříš B⋌ 16  1 2 13­ 10:45   5

Mládež

Krajský přebor dorostu

Týnec n. S. – St. Boleslav 0:1 (starší), 0:2 (mladší), Poděbrady – Kosmonosy 0:3, 0:3.

Dorost – I. A třída:

Skupina A – 17. kolo: Nelahozeves – Byšice 4:1.

Skupina B – 17. kolo: Sn. Poděbrady – Kostomlaty 3:2.

Skupina C – 17. kolo: Zásmuky – Kluky 1:4, Sázava – Veltruby 2:3.

Skupina D – 17. kolo: Nespeky – Králův Dvůr 1:7, Průhonice – Benešov B 4:2, Žebrák – Černolice 0:2, Rožmitál – Loděnice 1:3.

Žáci – Krajský přebor

Tn. Rakovník – Čelákovice 3:2 (starší), 0:4 (mladší, SK Rakovník B – Jílové 1:1, 2:1, Beroun – Kutná Hora 1:2, 5:0¨, SK Kladno B – Lysá n. L. 4:2, 2:0, Slaný – Čáslav 1:7, 0:8.

Žáci – I. A třída

Skupina A: Dobříš – Kročehlavy 4:1, 0:1, Kralupy – Brandýsek 1:0, 7:0, Nové Strašecí – Rudná 1:0, 3:0.

Skupina B: Odolena Voda – Beck Mělník 5:3, 11:0, Pečky – Pšovka Mělník 9:2, 0:6, Krnsko – Brandýs n. L. 0:2, 0:5, Pěčice – Velký Borek 3:0, 3:3.

Skupina C: Sedlec/Prčice – Kouřim 0:1, 8:0, Český Brod – Uhl. Janovice 6:1, 9:0, FK Kolín B – Úvaly 2:0, 2:0.