Kondrac – Pečky 2:0 (1:0)

V prvním mistrovském utkání jarní fotbalové sezóny se hrálo v Kondraci na slušném terénu. Domácí se od začátku tlačili do útoku, ale hosté byli v obraně pozorní a sázeli na rychlé brejky.Ve třetí minutě po chybě domácího T. Kubína se do slibné šance dostal Novotný, ale jeho střelu brankář Kňazík vyrazil. V 18. minutě se do míče za hranicí šestnáctky opřel Záklasník a jeho tvrdá střela těsně minula pravou tyč branky Peček. Od 24. minuty přicházely minuty Vítovského, nejprve nastřelil z vápna bombou tyč, o šest minut později postupoval sám na brankáře, ale v rozhodujícím okamžiku mu míč odskočil a střela skončila deset metrů nad.

První gól tak diváci viděli těsně před pauzou. Na dobře zahraný roh Petra Sedláčka si naskočil stoper Mleziva a hlavou poslal domácí do vedení – 1:0. Hned po pauze se do velké šance hostů dostal Plaček z Peček, ale netrefil. Ve 49. minutě přišel další důležitý moment, Volšický poslal nádherným pasem do šance Vítovského a ten se napotřetí trefil a lobem zajistil domácím klid – 2:0. Ve zbytku utkání byli herně lepší hosté, ale domácí, kteří se soustředili na defenzivu, jim nic významného nepovolili a tak si Kondrac připsala první jarní tři body.

„První jarní mistrovské utkání nám vyšlo podle našich představ. Až na závěrečnou půlhodinu, s kterou nemůžeme být spokojeni, jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si více šancí. Na konci nám již docházely síly, ale utkání jsme dovedli do klidného konce. Potěšila mě nula na kontě obdržených branek a výkon stopera Mlezivy a obránce Jardy Sedláčka, který podal perfektní výkon a stává se oporou mužstva. V dalším utkání zajíždíme do Velimi, těším se na konfrontaci s tímto velmi kvalitním soupeřem," řekl trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky: 45. Mleziva, 49. Vítovský. Rozhodčí: Klečka – Krupa, Divílek. Diváků: 60. ŽK: 2/3. Kondrac:Kňazík - J. Sedláček, Mleziva, Volšický, T. Kubín - P. Sedláček, Pavelka, M. Kubín, Šanda (50. Pohorský) - Vítovský, Záklasník.