Tupadly – Kondrac 2:1

Domácí šli v 18. minutě do vedení střelou k tyči. Hosty tato situace neprobrala a dál předváděli těžkopádný fotbal, domácí byli v ofenzivě nebezpeční, ale jejich obrana nepůsobila nejjistěji. Když už se zdálo, že Kondrac přebírá otěže zápasu, přišel druhý gól v síti hostů. Do druhého poločasu nastoupila Kondrac jako vyměněná, nejprve v 53. minutě Vítovský předvedl krásnou akci a snížil na 2:1. Během dalších deseti minut mohli hosté několikrát vyrovnat, ale své šance promarnili.

„Někde jsme poprvé prohrát museli, ale v Tupadlech to rozhodně nemuselo být. Hráči mě zklamali, opět do utkání vstoupili nepochopitelně vlažně. V minulém utkání ještě Podolí nedokázalo naši úvodní neaktivitu potrestat, tentokrát již Tupadly ano. Přestože jsme s kolegou Polívkou kluky upozorňovali, že nás nečeká lehké střetnutí, hráči si naše slova k srdci nevzali a vlažným přístupem umožnili domácích jít do vedení. Ve druhém poločase jsme sice byli lepším mužstvem, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Navíc měli v závěru někteří naši hráči naprosto mylný pocit, že jim rozhodčí ubližuje a divili se zdržovací taktice domácích. Hrát poslední půlhodinu je ale málo a kdybychom do utkání vstoupili aktivněji, nemuseli jsme dnes prohrát. Z výsledku i výkonu v prvním poločase jsem velmi rozladěn,“ řekl trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branka Kondrace: 53. Vítovský. Poločas: 2:0. Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linhart, Volšický (46. R. Kašpar), Nedvěd – Mleziva, Záklasník (76. M. Kašpar), M. Kubín, T. Kubín – Vítovský (56. Pohorský), P. Sedláček.