Kondrac marně dotahovala

Kondrac/ V utkání I. B třídy se domácím nepovedl první poločas. Louňovice se postupně dostaly až do tříbrankového vedení, které nakonec uhájily o gól.

5.4.2009

Radost Kondrace z brankyFoto: Ilustrační foto: Pavel Šimáček

Kondrac - Louňovice 2:3

Vedení se ujali hosté ve 20. minutě nádhernou střelou po rohovém kopu ze 13 metrů. Druhou branku přidali Louňovičtí z nemožného úhlu. Do druhého poločasu vlétli domácí na soupeře a nedali mu dýchat. Z drtivé převahy, kdy dvakrát zacinkalo břevno, však branka nepadla. Naopak hosté v 70. minutě po rychlí akci vstřelili třetí gól. Domácí pokračovali v náporu a během dvou minut se v samém závěru dvakrát trefili do černého. Na vyrovnání jim však už nestačil čas.

"V prvním poločase jsem nebyl spokojen jak s výkonem, tak i nasazením. Ve druhé půli jsme soupeře dostali pod obrovský tlak, ale štěstí nám nepřálo. Poločas hrát nestačí. Jsem zklamaný, protože se dostáváme do situace, v které jsme nechtěli být. Myslel jsem si, že se dnes dostaneme naopak do klidnějších vod," uvedl zklamaný trenér Kondrace Jiří Janouš

Branky domácích: 87. Vitovský, 89. Kašpar. Poločas: 0:2. Diváci: 90. Kondrac: Kňazík - J. Sedláček (50. Volšický), Mleziva, T. Kubín, Nedvěd - Záklasník, Linhart, M. Kubín, Šanda (60. M. Kašpar) - P. Sedláček, Pohorský (45. Vitovský).

Autor: Petr Roubíček

5.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 20 000 Kč Pomocní kuchaři Pomocný kuchař. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště Votice- Amerika, Starý svět , První kontakt osobně nebo telefonicky 8-15 hodin.. Pracoviště: Ing. kateřina hajičová - amerika, 259 01 Votice. Informace: Michalela Křížová, +420 720 596 565. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Pracovní poměr možno prodloužit na dobu neurčitou, odpolední směna do 18,30 hod. Určeno z technických důvodů pro ženy.. Pracoviště: Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola, Mendelova, č.p. 131, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jaroslava Říhová, +420 317 723 571. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 500 Kč Číšníci a servírky číšníci, servírky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Netvořice, Dl. kr. týden, nebo dle domluvy, zaučíme, nabízíme rodinné prostředí. První kontakt telefonicky. Pracoviště: Miroslava moravcová - restaurace na radnici, Mírové náměstí, č.p. 19, 257 44 Netvořice. Informace: Moravcová, +420 728 156 874. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 73 Kč Pomocní montážní dělníci montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště: Benešov, vchod z ulice na Bezděkově, práce v úkole, prémie, vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné,vhodnější pro ženy.. Pracoviště: Benevita, s.r.o., Malé Náměstí, č.p. 2006, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Karel Roubych, +420 317 723 126.

Čechtické Panterky na domácím hřišti vyhrály

Hokejisté Poděbrad si pořádně zastříleli, Kralupům doma nasázeli třináct gólů
69

Čáslav nedohrála, přesto je dál suverénní

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Vlašimská mládež v Poličce uspěla

Polička - První říjnový víkend byl zahájen nový ročník šachové Extraligy mládeže. Vlašimské družstvo zajíždělo na úvodní sraz celé východní skupiny do Poličky, kde ho čekaly hned čtyři souboje se zástupci Moravskoslezského kraje. Ke všem zápasům nastoupila Vlašim v sestavě: Jakub Voříšek, Jakub Vojta, Filip Šolc, Vojtěch Dudek, Kryštof Křížek a Kamila Steinová.