Kondrac - Louňovice 2:3

Vedení se ujali hosté ve 20. minutě nádhernou střelou po rohovém kopu ze 13 metrů. Druhou branku přidali Louňovičtí z nemožného úhlu. Do druhého poločasu vlétli domácí na soupeře a nedali mu dýchat. Z drtivé převahy, kdy dvakrát zacinkalo břevno, však branka nepadla. Naopak hosté v 70. minutě po rychlí akci vstřelili třetí gól. Domácí pokračovali v náporu a během dvou minut se v samém závěru dvakrát trefili do černého. Na vyrovnání jim však už nestačil čas.

"V prvním poločase jsem nebyl spokojen jak s výkonem, tak i nasazením. Ve druhé půli jsme soupeře dostali pod obrovský tlak, ale štěstí nám nepřálo. Poločas hrát nestačí. Jsem zklamaný, protože se dostáváme do situace, v které jsme nechtěli být. Myslel jsem si, že se dnes dostaneme naopak do klidnějších vod," uvedl zklamaný trenér Kondrace Jiří Janouš

Branky domácích: 87. Vitovský, 89. Kašpar. Poločas: 0:2. Diváci: 90. Kondrac: Kňazík - J. Sedláček (50. Volšický), Mleziva, T. Kubín, Nedvěd - Záklasník, Linhart, M. Kubín, Šanda (60. M. Kašpar) - P. Sedláček, Pohorský (45. Vitovský).