Louňovice - Kondrac1:3

Utkání výborné úrovně a promarněných šancí začali náporem domácí, jenže během dvaceti minut neproměnili tři šance a to se jim stalo osudným. Hosté převzali taktovkua P. Sedláčkem otevřeli skóre. Do poločasu přidali hosté další branku. V euforii hrající Kondračtí hned na začátku druhé půle vstřelili M. Kašparem třetí úspěch. Domácí už jen korigovali v 75. minutě na 1:3.

"Jednoznačně náš nejlepčí výkon v jarní části.Kromě branek jsme nastřelili dvakrát břevno a jednou tyč. Utkání se divákům muselo líbit, protože na každé straně bylo spoustu dalších šancí.Byli jsme šťastnějším mužstvem," uvedl kondracký trenér Jiří Janouš.

Branky hostů: 28. P. Sedláček, 35. Záklasník, 52. Michal Kašpar. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Kondrac: Kňazík - J. Sedláček,Linhart, Volšický, T. Kubín - Mleziva (86. Karmazín), Skalický (46. M. Kašpar), Záklasník, M. Kubín - P. Sedláček, Vitovský.