Kondrac – Zdislavice 3:2

V prvním poločase byly lepší Zdislavice, které více běhaly a byly důraznější. Jejich vedení mohlo být i vyšší, ale Kondrac několikrát podržel výbornými zákroky nestárnoucí Macko. Po přestávce se obraz hry začal měnit a zkušenější Kondrac otočila postupně výsledek na 3:1. V poslední minutě upravily Zdislavice na konečných 3:2.

„V prvním poločase jsme hráli špatně, ale cením si toho, že jsme i přes velké problémy se sestavou dokázali zlepšeným výkonem ve druhém poločase kvalitního soupeře porazit,“ dodal po utkání trenér Kondrace Jiří Janouš starší.

Branky Kondrace: Vítovský, Záklasník (pen.), Kocourek. Poločas: 0:1. Kondrac: Macko – J. Sedláček, Mleziva, Budil, Kocourek – P. Sedláček, Linhart, Záklasník, Karmazín – Vítovský, Lizák (46. Jirásek).