Sokol Chotýšany – FC Tuchoraz 3:3

Zápas začal průnikem domácího Povolného po levé straně, který zlikvidoval brankář Šrůta. Poté zahrozili hosté, kdy nebezpečnou střelu Janečka vyrazil Kondrát před sebe a domácí obrana odvrátila do bezpečí. V 17. minutě se prosadil domácí Šindelář, ale jeho jedovatá střela skončila těsně vedle Šrůtovy branky. V 19. minutě se poprvé radovali hosté, kdy po přesném prostrčení Nekolného se k míči dostal Franek a podél bezmocného Kondráta vsítil úvodní branku zápasu. O dvě minuty domácí vyrovnali, Po rohu Průchy se trefil hlavou Hampešt – 1:1. Domácí pokračovali v tlaku. Střela Šindeláře skončila na tyči Šrůtovy branky a ve 26. minutě se už prosadil Kamarýt. Jeho přesná střela k tyči poslala domácí do vedení 2:1. Poté převzali iniciativu hosté, ale střely Nekolného skončily na tyči nebo těsně nad brankou Kondrátovy svatyně. Těsně před přestávkou se prosadili hosté. Nekolný prostrčil míč na Franka, který střelou podél Kondráta vyrovnal na 2:2.
Druhý poločas začal tlakem domácích, ale střely Průchy a Povolného se neujaly. V 54. minutě faulovali hosté v pokutovém území Junka a následnou penaltu proměnil Průcha - 3:2. Další šance domácích již ke zvýšení skóre nevedly. A tak přišel zákonitý trest pro domácí. Po samostatném průniku Franka středem hřiště srovnali hosté skóre na konečných 3:3.

Kouč Chotýšan Ivan Suchomel byl po zápase s bodem spokojený. „Abychom měli klid, museli jsme v posledním utkání bodovat. Sice jsme prohrávali o branku, nicméně celý zápas jsme byli aktivnější. Vytvořili jsme si spoustu šancí a zápas otočili. Druhý poločas jsme měli jednoznačně ve své režii. Bohužel poněkolikáté nás zradila koncovka, těch šancí bylo opravdu dost. Z pozice, že jsme potřebovali bodovat, tak remízu berem. Jinak spokojený být nemohu. Soupeř si vytvořil tři šance a všechny proměnil,“ mračil se chotýšanský trenér.

Branky: 21. Hampešt, 26. Kamarýt, 54. Průcha (PK) – 19. a 43. Franek, 72. Nekolný. Rozhodčí: Hůla - Košťálek, Vilhelm. ŽK: 3/1. Diváci: 100. Poločas: 2:2.
Sokol Chotýšany: Kondrát - Hampešt, Bejbl, Khandl, Šindelář – Korecký (58. Říha), Kamarýt, Průcha, Povolný – Hanibal (80. Filip), Junek.