Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Chotýšany zřejmě jely na výlet

Tuchoraz - Ostudný výkon předvedli hráči Chotýšan v utkání I. B třídy. Domácí v poklidném tempu za půl hodiny vedli čtyřbrankovým rozdílem. Druhý poločas se už jen dohrával z povinnosti.

14.11.2010

Ilustrační fotoFoto: Deník/Pavel Šimáček

FC Tuchoraz - Chotýšany 4:0

Zápas začal již standardně pro Chotýšanské, kdy po nepozornosti Hanibala, který pozdě přistoupil k protihráči a musel faulovat. Z následného trestného kopu ve 2. minutě prostřelil Nekolný zeď i brankáře Keseliho – 1:0. V 5. minutě se dostali do šance Chotýšanští, kdy po průniku Povolného trefil Šindelář domácího obránce, který stál na brankové čáře a míč vykopl. V 7. minutě dlouhým odkopem hledal Khandl Junka,ale Královič byl rychlejší a míč chytil. Ve 21. minutě pronikl přes Hanibala a Pohorského Vedral a po jeho centru vznikl závar před Keseliho brankou, kterého využil Pazderec a míč dorazil do branky - 2:0. O minutu později hosté zahrávali rohový kop Fialkou, ale hlavičku Khandla bravurně vyrazil Královič. Ve 27. minutě opět přes pravou stranu Chotýšan odcentroval znovu Vedral a zcela osamocený Rozumný zvýšil na 3:0. Ve 30. minutě chybovala i obrana domácích, Hanuš nastřelil míč do brankáře a Fialkovu střelu vykopl domácí obránce z prázdné branky. Záhy přišel trest na druhé straně, kdy po faulu Handla kopali domácí penaltu, kterou Rozumný bezpečně proměnil a dal výsledku konečnou podobu – 4:0. Druhý poločas se už dohrával jen z povinnosti a na výsledku nic nezměnily šance Hanuše a Povolného na chotýšanské straně a šance Pazderce na straně domácích.

"Nezodpovědný výkon, ale ve svý podstatě ten náš výkon nemá cenu ani hodnotit, leda snad, že bychom hodnotili nějakou parodii na fotbal, tam bychom možná obstáli, protože skutečně k smíchu jsme byli. Soupeř bvl věkově starogarďácký, ani nemusel spotit triko a po třiceti minutách vedl 4:0. Před zápasem jsme si řekli, že soupeř pohyblivý není, navíc je tam velké hřiště, že musíme hru roztáhnou. Nic tam z toho nebylo, přizpůsobili jsme se soupeři, jenže on to, narozdíl od nás, když to přeženu, v chůzi hrát umí. Je polovina soutěže. Pokud Chotýšany ještě chtějí v I. B třídě něco dokázat a neodpískají to o půli, tak nadešel čas na změny v kádru, potažmo i mojí osobu. Horší to už být nemůže. To jak jsme hráli, je klasický ukázkový případ toho, jak se hrají zápasy, který člověk nechce vyhrát, ať už z jakéhokoliv důvodu," nebral si servítky kouč Chotýšan Ivan Suchomel.

Branky: Rozumný 2, Nekolný, Pazderec. Rozhodčí: Tylchert – Vlk, Kuka. ŽK: 3/2. Poločas: 4:0. Diváků: 50. Sokol Chotýšany: Keseli – Pohorský (Lupoměch), Bejbl, Khandl, Šindelář, Hanibal (Starosta), Fialka, Hampešt, Povolný, Junek (Jeništa), Hanuš.

Autor: Petr Roubíček

14.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
Bourání v Táborských kasárnách.
13

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Nové přístroje poslouží ortopedickému oddělení v benešovské nemocnici.
5

Na ortopedickém oddělení operují s novými přístroji

OBRAZEM: Při Hubertovské jízdě se rozloučili s jezdeckou sportovní sezónou

Benešov - Desátý ročník Hubertovské jízdy uspořádaly v sobotu 14. října žákyně čtvrtého ročníku Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy v Benešově. Tato tradiční akce symbolizuje každoroční rozloučení s jezdeckou sportovní sezonou. Akce se zúčastnili především ušlechtilí koně z pomněnické stáje.

Pozor! Tři pejsky hledají od pátku zoufalí majitelé

Jankov - Tři pejsci se ztratili v pátek 13. října v odpoledních hodinách majitelům u obce Pičín u Jankova. Jedná se o křížence jezevčíka tmavě hnědé až černé barvy.

Do nové školky na benešovském Spořilově už chodí děti

Benešov /FOTOGALERIE/ – Do měsíčního zkušebního provozu vstoupila v pondělí 16. října novostavba MŠ Úsměv na sídlišti Spořilov II. Dokončení montovaného objektu nabralo zpoždění kvůli bourání precizně postavených gruntů z poloviny sedmdesátých let minulého století.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.