Chocerady - Louňovice 2:5 (2:3)

Pro domácí začal za velkého horka další boj o záchranu v I. B třídě. Čekal je kvalitní soupeř, který rozdílem třídy vede skupinu D.

Na kvalitě soupeře to bylo znát, držel balón, rychlé narážečky vedly k přečíslení domácí obrany a z toho pramenil i první gól. Po střele z pětadvaceti metrů se Bouček marně natahoval. Domácí se spoléhali na kolmice mezi beky, pasy za obranu. Po jednom z nich běžel Šmejkal na brankáře a dobíhající obránce mu šanci nedovoleně překazil. Penaltu Brožek zavěsil do šibenice. Napadáním ihned po rozehrávce vybojoval míč opět Šmejkal a motal hlavu bekům tak dlouho, až se uvolnila přední tyč a domácí vedli. Ve 35. minutě po centru hostů vracel před prázdnou branku hlavou Hodan a hostující Mora neměl problém. Těsně před půlkou střela Boeva zaplula za záda Boučka a hosté šli do kabiny za stavu 2:3.

Ve druhé polovině chtěli domácí alespoň vyrovnat, hledali okýnka v soupeřově obraně, ale finální přihrávka nevycházela. Neprosadili se Říčař, zkaženým centrem ani Klír a Brožek byl několikrát zdvojován. V 80. minutě Šmejkal po druhé žluté šel předčasně pod sprchy a po otevření hry Chocerady dvakrát inkasovaly.

Branky: Brožek, Šmejkal - Kargl 2, Boev, Mora, Hodan. ŽK: 2/3. ČK: 80. Šmejkal (CH). Diváci: 130. Poločas: 2:3. Chocerady: Bouček - Vycpálek, Tusjak, Říčař, Mařinec - Kuželka, Brožek, Burcev, Kodad (70. Fantys) - Platil (30. Klír), Šmejkal.