Chocerady - Tuchoraz 3:0

Mužstvo Chocerad pod novým trenérem Milanem Malým rázně vykročilo k záchraně. V prvním poločas si vytvořilo tlak, z čehož pramenily dvě penalty. Ta první už v 5. minutě po zákroku na Kuželku, druhá ve 20. minutě za faul na Šmejkala. Po změně stran se hra vyrovnala, hosté se snažili výsledek zvrátit, vstřelit kontaktní branku, jenže v 75. minutě přidal Burcev z trestného kopu třetí branku a o zápase bylo rozhodnuto.

"Z naší strany to byla vůle po vítězství. Chceme se pokusit o záchranu a to nám v tomto zápase vyšlo. Soupeř zřejmě nepřenesl, že jsme o půli vedli, a tak v poločase požádali o konfrontaci, což mě překvapilo. Samozřejmě jsme měli všechno v pořádku. S předvedenou hrou a nasazením jsem spokojen, což u tak, přeci jen přestárlého mužstva, potěší," řekl choceradský kouč Milan Malý.

Branky: 5. a 20. Kodat (obě z penalty), 75. Burcev. Rozhodčí: Michal. Poločas: 2:0. Diváci: 100. Chocerady: Holub - Mařinec, Tusjak, Říčař, Benák - M. Svoboda (90. Bouček), Burcev, Brožek, Kodat (50. Moglich) - Šmejkal (70. J. Vycpálek), Kuželka.