Chocerady – Bakov nad Jizerou 0:3

První poločas vyzněl jednoznačně pro hosty. Krátce po změně stran musel jeden z bakovských hráčů předčasně pod sprchy. Hra se vyrovnala, jenže domácí se trápí a nejsou schopni v útoku nic vymyslet. Hosté ač v deseti s přehledem bránili a Choceradské k ničemu nepustili. Naopak v poslední minutě z brejku upravili na konečných 0:3.
„Stále stejná písnička. Branky dostáváme po chybách v rozehrávce, naopak sami si skoro nic nevytvoříme. Jsme zklamaní, protože soupeř byl hratelný. Přístup hráčů je totálně na úrovni třetí třídy,“ zhodnotil utkání trenér Chocerad Jakub Zeman.
ŽK: 2/2. ČK: 0/1. Diváci: 120. Poločas: 0:2. SK Chocerady: Bouček - T. Pospíšil, Mařinec, J. Vycpálek, O. Pospíšil – Benák, Kůdela, (60. Mrázek), P. Vycpálek (70. Klír), Očenáš – Kuželka, Urbanec.