Chocerady – Bakov nad Jizerou 4:2

Ani rychlé dvoubrankové vedení nestačilo hostům k zisku bodů. Kuželka za minutu po druhé brancesnížil na 1:2. Domácí pak mohli děkovat benevolenci arbitra utkání, že Tusjak dostal za zákrok na soupeřova hráče, který se už dostával za obranu, pouze žlutou kartu. Rozhodující moment přišel krátce po změně stran, když rozhodčí posoudil upadnutí S. Svobody ve čtverci jako faul a Očenáš se z penalty nemýlil. Domácí ožili a dalšími dvěma góly otočili výsledek ve svůj prospěch. Další penaltu na M. Svoboda ke konci utkánírozhodčí Nepovím už neměl odvahu odpískat.

Vyjádření trenéra Chocerad Jiřího Schüllera po utkání je na videu.

Branky: 14. 70. J. Kuželka, 51. Očenáš (PK), Klír – 8. Beran, 13. Resl. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: Novák, Tusjak – Pelant, Sprinter. Diváků: 130. Poločas: 1:2. SK Chocerady: Bouček – Novák, Tusjak, Říčař, Benák – Zbyněk Šimek, Očenáš, Miroslav Svoboda – Klír, Stanislav Svoboda, Kuželka.