Starší žáci


GRAFFIN VLAŠIM 4
SK BENEŠOV 0


Okresní derby skončilo překvapivě jasnou výhrou zachraňující se Vlašimi. První gól hrubě ovlivnil rozhodčí Kolman, který neodpískal stržení obránce Benešova Bredlera útočníkem domácích, kterého následně „sestřelil“ v pokutovém území Vrňák. Z penalty se domácí dostali do vedení, které v závěru poločasu zvýšili na 2:0.
O přestávce bylo živo. Benešovští se rozhodli udělat konfrontaci pro podezření na neoprávěný start vlašimského hráče vyšší kategorie. Konfrontace byla provedena, ale námitka k neoprávněnému startu nebyla v Zápise o utkání ze strany Benešova vznesena.
Ve druhém poločase měl sice Benešov více míč na kopačkách a usadil se na domácí polovině, ale gólově se neprosadil. Naopak domácí ze dvou brejků upravili na konečných 4:0.

Branky: Houdek 2, Kováč, Blažek. Rozhodčí: Kolman. Poločas: 2:0. Vlašim: Švingr – Zajíc, Zeman, Houdek, Gregor - Špička, Boček, Vávra, Bucala - Filip, Blažek. Střídali: Přitasil, Kováč, Šamša, Šťastný, Gregor. Benešov: Zmek – Bredler, Vrňák, Hronek, Hroch – Slavík (35. Krejza), Radčovský, Sadílek, Zavadil (30. F. Jendele) – Sysel (50. Baňař), Drnda.

Mladší žáci

GRAFFIN VLAŠIM 3
SK BENEŠOV 1


V zápase se sešli nejen tradiční soupeři z okresního derby, ale také sousedé z výsledkové tabulky. Hrál totiž druhý se třetím. Postavení mužstev slibovalo velký souboj. Tak se také stalo.V začátku prvního poločasu měli domácí mírnou převahu a také trochu štěstí, když vstřelili rychlé dvě branky. Nejprve se v 6. minutě ocitl sám před gólmanem Florián a podél Koukola vsítil první gól – 1:0. Za čtyři minuty zvýšil po vyšachování benešovské obrany Žirovnický do prázdné branky na 2:0. Hosté se po tvrdém direktu pomalu vzpamatovávali. V 17. minutě vybojoval míč Stanka, předložil jej Eliášovi, kterému Kotouček střelu vyrazil, ale na dorážku Vyhlídala již nestačil – 2:1. V závěru poločasu převzali hosté iniciativu a ještě benešovský Stanka protáhl brankáře Kotoučka.
Ve druhém poločase pokračovala bitva o každý metr hřiště. Definitivní rozhodnuté derby přinesla 37. minuta. Po Žirovnického rohu vyboxoval střídající brankář Boháček míč do hlavy spoluhráče Artuse, od kterého se míč odrazil do sítě. Ve 48. minutě mohli hosté utkání zdramatizovat, ale Hošek po přihrávce Luboše Balaty mířil těsně vedle. V závěru se ještě po vybídnutí Luboše Balaty dostal do šance Vyhlídal, ale brankáře Kotoučka nestačil přehodil. Na druhé straně Boháček včasným vyběhnutím nedovolil domácím zvýšit náskok. Okresní derby tak skončilo výhrou Vlašimi 3:1. Utkání se stejně jako při starších žácích nepovedlo hlavnímu rozhodčímu Kolmanovi.

Branky: Žirovnický 2, Florián – Vyhlídal. Rozhodčí: Kolman. Poločas: 2:1. Vlašim: Kotouček - Moudrý, Hergesell, Kabát, Sedláček – Ptáček, Bělohlávek, M. Cacák, Filip - Florián, Žirovnický. Střídali: Habal, Dibelka, Rut, D. Cacák. Benešov: Koukol (31. Boháček) – Artus, Kubálek, Vycpálek (31. Matoušek), Beránek (50. Šach) – Vyhlídal, L. Balata, Cvrček (50. Boťa) – Eliáš (50. V. Balata), Hošek, Stanka.