SK Benešov 6
Háje Praha 1


Gólový účet načal chvíli po úvodním hvizdu rozhodčího Prikner po centru Havlína. Ve 24. minutě se ve vápně hostů nejlépe zorientoval Čáp a pohotově poslal balón do sítě po předchozí odražené střele. O chvíli později zvýšil ze skrumáže Pěknic. Hosté snížili na 3:1 těsně před odchodem do kabin pěknou křížnou střelou zprava.
Ve druhém poločase se hrálo podle stejných not. V 51. minutě obral Turek hostujícího hráče o balón a podél vybíhajícího brankáře zvýšil na 4:1. Benešov pokračoval v nastoleném tempu a ještě díky Žákovi přidal dva góly hostům na cestu do Prahy. Nejprve si jeho centr srazil obránce do vlastní sítě a tečku za bohatou gólovou nadílkou udělal po zmatcích v pražské obraně.
„Díky špatných posledním výsledkům v přípravných zápasech jsme museli změnit organizaci v defenzivě, což se osvědčilo. Objevili se jen malé chyb jednotlivců. Pořád se nám nedaří útočná fáze, je tam hodně nepřesných přihrávek. Soupeř trochu po prvních gólech zvadnul a úroveň měl slabší, i když mu dva hráči údajně chyběli. My jsme ale také neměli zraněného Holuba a Ondru Štěpána. S výsledkem i proměňováním šancí jsem spokojen,“ zhodnotil kanonádu kouč Benešova Ladislav Fiala.


Branky Benešova: 5. Prikner, 24. Čáp, 28. Pěknic, 51. Turek, 65. vlastní, 68. Žák. Poločas: 3:1
SK Benešov: Plachý – Drahota, Chomát, Dvořák (46. Bubeník), Koblasa (46. Křivohlavý) – Žák, Braný, Čáp, Pěknic – Prikner (46. Turek), Havlín
V neděli 24. února od 16 hodin hraje SK Benešov zápas na umělé trávě proti mužstvu Králův Dvůr (divize)