SK BENEŠOV 1
KRÁLŮV DVŮR 1


Tvrdé utkání s řadou nepřesností skončilo po zásluze smírně. V prvním poločase šli do vedení už ve druhé minutě domácí zásluhou Priknera, který s pomocí břevna otevřel skóre. Do poločasu ještě Žák orazítkoval tyč. Krátce po přestávce opět Žák podruhé zacinkal po úniku na tyč. Vyrovnání se hosté dočkali parádní hlavičkou po rohovém kopu. V závěru zápasu domácí Koblasa zachraňoval na brankové čáře po chybném vyběhnutí gólmana Plachého.


„Soupeř je špičkový divizní tým, který chce postoupit. I když jsme brzy vstřelil branku, ve snaze neudělat chybu, jsme nepodrželi míč a byli jsme půl hodiny tak trochu pod tlakem. V závěru poločasu jsme již začali kombinovat a hru vyrovnali. V poločase jsem prostřídal a navíc mi chybělo pět lidí, takže ta kvalita byla znát. Závěr patřil Královému Dvoru. Bylo dobré, že hráči zase poznali, že jsou lepší soupeři,“ zhodnotil utkání benešovský lodivod Ladislav Fiala.


Branka Benešova: 2. Prikner. ŽK: Bubeník – Petr Dochtor. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 70. Poločas: 1:0
SK Benešov: Plachý – Drahota (75. Páv), Chomát (46. P. Štěpán), Hanousek (46. Turek), Koblasa – Žák, Čáp, Bubeník, Pěknic – Havlín, Prikner