Nymburk – Benešov B 2:3

Rezerva Benešova se u aspiranta na postup představila skvělým výkonem. Přestože od 33. minuty prohrávala, stačila ještě do poločasu vyrovnat Podhorským, který obešel obránce a přes celou bránu skóroval.
Výborný fotbal se hrál i po změně stran. Šance se střídaly na obou stranách. V 56. minutě se hosté dostali do vedení. Voráček vybojoval míč, Podhorský poslal do vápna střílený centr a Benák si naskočil a hlavou nekompromisně zavěsil. V 66. minutě se hosté zlobili na rozhodčího, který proti nim nařídil hodně spornou penaltu. Tu domácí využili a drama se dál stupňovalo. V 72. minutě Kondáš výborně přečetl hru, šel do přečíslení, poslal míč na střelecky disponovaného Benáka, který z úhlu podél nymburského gólmana stanovil konečný výsledek – 2:3.
Trenér benešovského béčka Miloslav Brožek byl po zápase velice spokojený: „Podali jsme excelentní výkon, za což bych chtěl hráčům poděkovat. Určitě jsme odehráli nejlepší utkání v jarní části sezony. Tím jsme se přiblížili špičce tabulky a budeme tam čeřit vodu.“

Branky Benešova: 56. a 72. Benák, 40. Podhorský. ŽK: 3/Fuksa, Voráček, Podhorský. Diváci: 120. Poločas: 1:1.
SK Benešov B: Tlamicha – Fuksa, Hanousek, Kondáš, Přibyl – P. Štěpán, M. Podhorský, Konečný (79. Braný), J. Páv – Voráček (71. Moravec), Benák.