Benešov si neporadil s posledním

BENEŠOV -Ve 23. kole fotbalové divize B přivítal třináctý SK Benešov na svém hřišti v důležitém utkání poslední béčko Mostu.

1.5.2007

Benešov Most porazit nedokázal.Foto: Lukáš Suchý

SK BENEŠOV 1
SIAD MOST B 1

V zápase dvou mužstev bezprostředně ohrožených sestupem se hrál kvalitní fotbal. V úvodních minutách měli mírnou převahu hosté, ale většina akcí končila na hranici benešovského velkého vápna. Domácí se snažili odpovídat rychlými kontry, které táhnul většinou Turek. Ten taky v 8. minutě po úniku poslal pěkný centr Čápovi, který ke škodě domácích nezpracoval balón. Ihned z protiútoku musel jít odvážně pod nohy hostujícího útočníka brankář Capouch. V 19. minutě zahrávali hosté přímý kop v blízkosti domácího vápna a hlavička Kacafírka prolétla těsně nad břevnem. Ve 40. minutě rozehrál Benešov nacvičený signál a Turek jen těsně minul Belaňovu bránu.
Ihned po zahájení druhé půle vyslal Janík uličkou do úniku Vernera, který z úhlu vyprášil rukavice mosteckému brankáři. V 55. minutě se dostal do největší šance zápasu Čáp. Probil se středem obrany až před brankáře a tísněn obráncem překopnul bránu. V 58. minutě udělali hosté před půlící čarou chybu, k balónu se dostal Petr Štěpán, prodloužil jej na Turka, který podél vybíhajícího brankáře rozjásal domácí fanoušky – 1:0. S hosty gól hodně otřásl a Benešovu narostla křídla. O chvíli později vypálil nebezpečně opět Turek. V 66. minutě se dostal před mosteckého brankáře Ondřej Štěpán. Místo střely hledal přihrávkou spoluhráče, a tím šanci zmařil. V 74. minutě se dostal do úniku Turek pár metrů před pokutovým územím po souboji upadl, ale píšťalka rozhodčího zůstala k překvapení všech němá. Do nadějného úniku se dostal Turek ještě v 81. minutě, ale nezakončil přesně. Vzápětí zabránil domácí gólman jistému gólu po hlavičce mosteckého Kacafírka. Vyrovnání ale nezabránil v 84. minutě, když po opakovaném rohu jej hlavičkou zblízka překonal Heinc.
Ladislav Fiala, trenér Benešova: „Proti kvalitnímu soupeři jsme až do 85. minuty neudělali žádnou hrubou chybu, což bylo naším cílem před utkáním. Přestože hosté v závěru vyrovnali, je remíza zasloužená. Kluci bojovali a jen škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce.“

Branky: 58. Turek – 84. Heinc. Rozhodčí: Košan. ŽK: Janík, Štork, Turek, O. Štěpán – Boutasgount, Heinc, Macek. Diváků: 205. Poločas: 0:0. SK Benešov: Capouch – Braný, Koblasa, Žák, P. Štěpán – Verner (89. Slovák), Janík, Štork (61. Bubeník), O. Štěpán – Čáp, Turek (83. Mastný).

1.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Do patra objektu Zeleného stromu už jezdí nová zdviž

Videosouhrn Deníku – pondělí 15. ledna 2018

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Tragédie u Horoměřic: Kolegové zakládají sbírku pro rodinu řidiče

Horoměřice - Kdo je viníkem dopravní nehody u Horoměřic, která si minulý pátek vyžádala tři oběti na životech? Na tuto otázku vyšetřovatelé odpověď zatím nenašli.

Ples v Sázavě byl ve znamení první republiky

Sázava /FOTOGALERIE/ - Reprezentační květinový ples města Sázavy se konal v sobotu 13. ledna. Návštěvníky plesu přivítala v sále Společenského domu krásná květinová výzdoba. Celá akce se nesla tematicky v duchu první republiky, a proto zde byla většina účastníků v dobových kostýmech.

KRÁTCE: Za stání auta v garáži řidič zaplatí nejméně devět tisíc za rok

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Žádné překvapení, říkají o volbách okresní politici

Benešovsko - Volby dopadly podle předpokladů, hodnotí výsledky uplynulého prvního kola prezidentských voleb starostové z Benešovska.