SK Benešov – 1. FK Příbram B 5:3

Utkání bylo poznamenáno zraněním příbramského gólmana Krčka už v páté minutě, který musel být po srážce s benešovským hráčem Turkem odvezen do nemocnice. Místo něho do branky nastoupil hráč z pole Šorna. Domácím to tak usnadnilo cestu za třemi body.
Do vedení se dostalo mužstvo z města uranu již ve čtvrté minutě, kdy Krejčí po několikanásobném obstřelování Capouchovy brány dostal míč do sítě. Hosté mohli zvýšit Marešem, ale jeho hlavička mířila vedle. Domácí si vědomi, že branku Příbrami nestráží gólman, nakopávali míče do ohně a hrozili z výšky po rohových kopech. Vyrovnat se jim podařilo až ve 34. minutě po průniku Veinlicha. V závěru poločasu nejprve hosté vykopli míč z brankové čáry po hlavičce jednoho z benešovských hráčů. Poté Prikner napálil míč do břevna. Další Turkova šance už byla přetavena v druhou domácí branku a v nastavení Štěpán přidal přímo z rohu třetí gól.
Na začátku druhé půle měl dvě dobré pozice domácí Veinlich, branku ale vstřelil na druhé straně střídající Feitl. Vyrovnat mohl Mareš, ale jeho bombu skvěle vytáhl Capouch na břevno. O chvíli později domácímu gólmanovi míč po střele Žáčka proklouzl skrz rukavice a bylo vyrovnáno. Domácí Veinlich svou druhou brankou přibrzdil v rozletu namlsané hosty a vrátil Benešovu vedení. Zvýšit mohl Turek, ale jeho slabá střela z dobré pozice šla vedle. Konečnou úpravu skóre učinil O. Štěpán nejhezčí brankou zápasu, kdy si zpracoval Veinlichovu přihrávku a bez přípravy napálil míč pod břevno.
Trenér Benešova Jaroslav Tesař uzavřel poslední kapitolou účinkování u Konopiště. „Škoda, že se zranil soupeřův gólman, utkání mohlo být zajímavější. Dnes už o moc nešlo, možná o umístění, že jsme skončili čtvrtí,“ zhodnotil utkání benešovský kouč a dodal: „Chtěl bych poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu i těm, kteří se podílejí na chodu fotbalu. Prožil jsem tady dva krásné roky, na které jen tak nezapomenu. Odchází se mi těžko. Myslím si, že toto mužstvo bylo dobře nastartované a při vhodném doplnění jsme v příštím roce mohli hrát o postup do třetí ligy. Bohužel dopadlo to tak, jak to dopadlo. Přeji Martinovi Bártovi, aby pokračoval v napočaté práci a dařilo se mu jako nám spolu. “

Branky: 42. Turek, 34. a 71. Veinlich,45. (+ 4) a 83. O. Štěpán – 4. Krejčí, 58. Feitl, 63. Žáček. Rozhodčí: Mudra. ŽK: Žák – Pazderník, Šindelář. Diváci: 150. Poločas: 3:1.
SK Benešov: Capouch – Hrubý, Žák, Chomát (90. Kondáš) – Kučaba, Prikner, Zoubek, Petlička (60. Havlíček), O. Štěpán – Turek, Veinlich (87. Šmejkal).